Yeni maşaya disk fren sorunu

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında inan yıldırım tarafından paylaşıldı.

1. inan yıldırım

inan yıldırım Üye

Seviye:
    Disk frenleri mi takacağım. Fakat ön fren için maşaya bağlanan noktayı anlayamadım. XCM V3 var. Oraya bir aparat mı gerekiyor, ne lazım? Fiyatları uygun mudur?

2. Kir-pi

Kir-pi Biyomedikal Enginar

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    muhtemelen IS ve PM adaptor farkınız var resim koyarsanız hem disk freninizin hemde maşanızın daha iyi yardımcı olabiliriz.

3. Deniz Kaldırımcı

Deniz Kaldırımcı Kıdemli Üye

Adı:
    Deniz KALDIRIMCI
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    xcm v3lerin tümü post mount yapıda galiba. Eğer kaliperinizin üzerinde adaptör varsa ve maşanız post mount yapıdaysa adaptörü sökerek takmanız gerekir, ve tabi maşanız IS mount yapıdaysada adaptör almanız..

Kir-pi bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

IMG_20160426_171815.jpg
Merhaba arkadaşlar , bugun istanbul tıp fakültesinde halk sağlığı dersime girdim. Dersin bir kısmında su depolamak icin kullanilan plastik kaplarin hangi maddeden yapildigini ve bunu nasil...
170120152989.jpg
Merhaba arkadaşlar. Belki bilmeyeniniz vardır diye burada konu açmak istedim. Şuanda Decathlon'un internet sitesinde gözükmediği için müşteriler hep mağazaya geldiklerinde farkediyorlar....
upload_2016-1-19_12-36-11.png
How much speed can you buy? Cycling Weekly dergisinden Oliver Bridgewood giriş seviyesi bir Btwin'le üst model Canyon TT'yi hız açısından karşılaştırmış. İki bisiklete de ortalama aynı güç...