yeni kullanıcı sedona 731

Tepki
2
Bisiklet
Whistle
Selam arkadaşlar burada sayenizde bisiklet seçiminin 200 lira verip rastgele bir seçim yapmanın yalnış olduğunu öğrendim .Yaşım 28 kilo 74 boy 170 bu verilere göre bana kadro boyu hakkında bi ölçü verebilir misiniz bu konuda bilgisizim yalnış bi seçim yapmak istemiyorum ayrıca jant seçimi de kadro boyu gibi önemli mi 26`` 27`` gibi seçimler kullanım rahatlığıyla ilgili mi 1000 tl bütçe ayırmama rağmen sedona 731 hakkındaki tavsiyeler beni bu modele yöneltti aslında vurulduğum model görünüş açısından whistle miwok 1161 d oldu ama bulabileceğimi sanmıyorum sizlerden bu konularda yardım bekliyorum üsenmeden cevap veren arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler

Scudo

Gokalp Gokmenler

Forum Bağımlısı
Tepki
348
Bisiklet
Giant
Eğer Whistle Miwok 1161D bulabilirsen kaçırma, ben iki yıldır kullanıyorum çok memnunum. Bunun haricinde Sedona 731 gerçekten çok doğru bir tercih. Kadro boyu olarak 16" öneririm.

Tepki
2
Bisiklet
Whistle
Teşekkür ederim 16'' bakicam ben manisadayim burada sadece bianchi bayii var bildiğim kadarıyla ghost da görünüyor sitesinde gidip bakmadım ama izmirde falan birkaç bayii aradım whistle bulamazsın hiç hiçbiryerde onun yerine ghost geliyo aynı sayılır onualabilirsin şeklinde.

Tepki
27
İsim
yavuz
Bisiklet
Whistle
whistle gercekten kalıtelı bısıklet