Yeni Kron XC1000 26"

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında mahmut krt tarafından paylaşıldı.

1. mahmut krt

mahmut krt Aktif Üye

Seviye:
    15 Gün oldu alalı fotoğrafları ekliyorum bisikleti daha şık gösterebilecek önerilerinizide bekliyorum bu arada
    [​IMG][/url][/IMG]

gok, ProfessionaL ve Emre Sertkaya bunu beğendi.
  2. Latif D.

Latif D. Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    kardes bisikletten memmunmusun

3. Ramazan ÖZDEK

Ramazan ÖZDEK Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    bisikletiniz hayırlı olsun kazasız pedallamalar daha şık gösterecek aksesuarlar kask eldiven ve aydınlatma seti !

mahmut krt

mahmut krt Aktif Üye

Seviye:
    onlar varda acaba vites kabloları sonra vidalar sonra ön mil, koltuk kelepçesi arka mil onları kırmızı filan mı yapsam diyorum

İlginizi Çekebilir

IMG-20170327-WA0008.jpeg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...
20160925_130322_HDR.jpg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...
upload_2017-3-26_11-42-18.png
Her şey demek olmasa da, düzenli aralıklarla FTP tespiti yapıp, çalışma programını buna uyarlamak sistematik çalışmanın anahtarıdır, diyebilirim. Kaç çeşit FTP tespiti yapılabilir? 2004 yılında...