Yeni kapalı skatepark. Yer : Kadiköy / İstanbul

Scudo
Tepki
42
Arkadaşlar kusura bakmayın ama daha gidip görmeden orda hareketlerinizi yapmadan yorum yapmanız doğru değil.Hele bi test edinde ona göre yorum yapın.Ayrıca elinizdekinin değerini bilin.Birilerini konuşmalarımdan dolayı kırdıysam özür dilerim.İyi forumlar

neodim_bmx

Forum Bağımlısı
Tepki
451
@burnout_54

ya atilla artık bmx bolumunun suyu cıktı o olmazmıs bu olmazmıs oleymıs boleymıs ve bmx bolumunu cocuklsr bastı artık bılıp bılmıyende konusmaya basladı cok takma kafana;)
ve video içinde saol dedıgım vıdeo yu bulmussun:D...
artık sacma sacma konusanlar bu vıdeo sonundada susmus olur;)

Tepki
26
İstanbul'da Anadolu yakasına bir kapalı skatepark yapılması güzel oldu.Bu skateparklar meburen bodrum katlarına yapılıyor.Çünkü geniş bir alanın kapalı skatepark olmasına belediye felan izin vermez.Başka yatırım yapar.720'den sonra buranın açılacak olması gerçekten kaykay ve bmx sproları için ümit verici.Bunların daha iyileri ve üzelleri ilerki zamanlarda mutlaka yapılcaktır.

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
Fotograf cekılıp konuluyor ınsanlar hala burası alcak dıye yorum yapıyor boyle memlektte anca agız konusur ıcraat olması ıcın anlasılan yas grubunun yukselmesı gerek.:) burayada bıgun gider fotograf çekeriz onaylarız ;) Adıda alcak skayeparktı sanırım buranın.bi haftası kaldı ben fotograf makınamı hazırlıyım :)

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
@ErkaL

Kesinlikle her kelimene katılıyorum adamım. Bende hazırladım makinamı ;) Açılsın orayıda çekeriz... Ama çekmeklede bitmiyor, Görkeminde dediği gibi çoğu kişi klavyeden bmx'çi dolayısıyla biz işte kapalı park, işte bunlarda hareket fotoları dediğimizde o arkadaşlar yok oluveriyor. :rolleyes:

neodim_bmx

Forum Bağımlısı
Tepki
451
iyileşince beraber gidelim doruk istersen benım fotolarımı cekmenı ısterım hıc pro bı kısı fotolarımı cekmedı??
hemde foruma koyabılırız??

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
@neodim_bmx

Olur bana uyar sen önce bir iyileşte... ;)

Laxeri

Daimi Üye
Tepki
288
flatland park ne zaman açılıyo bilen var mı;)

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
(link) (Resim Ekleme)

Arkadaşlar beni yanlış anlamayın ama bir konu hakkında yorum yapmak isterim.Ama bu yorumu kimse üstüne alınmasın.

Bu forum ortak ve bilgilerin paylaşıldığı bir forum.Bir arkadaşımız bilmiyenlerde yorum yapıyor falan demiş.Ben bilmemek değil öğrenmemek garip bir durum olurdu diye düşünüyorum..Yorum karşılıklı rencide edici olmadığı sürece yapılmalı ve yanlış ise ona güzel bir üslupla olayı anlatmalı."Sen ne anlarsın" diyip dışlamamalı.Bu durum sizin için yapılmış olsa elbetde ki hoşunuza gitmez.
Farklı bir üslupla paylaşmak ve öğrenmek gerekir Ve Çok bildiğimi düşündüğümde aslında hiç bir şey bilmediğimdir gibi.Yani yıllarca bisiklete binen arkadaşlar dahi yanılığ şaşar ve hatta cevapsız da kalabilir..
Sakın polimik için yazdığımı düşünmeyin ,sadece paylaşırken yanlış üslup olmasın..

Herkese slm lar..İyi Forumlar..

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

by_fatih

Daimi Üye
Tepki
23
Bilen varsa söylerse sevinirim. Ben x11 imle girebiliyomuyum içeri? Gerçi girip yapıcağım bişey yok ama merak ettim. :)