Yeni Bsiklet seçimi yardım lütfen

Tepki
3
(link)

(link)

Bir tane karbon yol bsikleti almak istiyorum netde haber okurken resimdeki siyah bsikleti gördüm bu bsiklet ne markadır bilen varmıdır acaba?

Scudo

İsa Öcel

Daimi Üye
Tepki
67
Bisiklet
Sedona
Adam milyarderse büyük ihtimal özel üretimdir bisikleti de.

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
yol bisikletin de italyan ve fransız markalar önde.colnago,peugeout aklima gelen.trek-speciliazed-giant-carraro vs:D 3k carbonların daha rijit oldugunu duydum.donanım compagno-ultegra.simdiden hayırlı olsun.dünya şampiyonlarında colnoga-speciliazed-cannondale-trek kullanan bayag var.

Tepki
3
Tşk. Çok anladığımdan değil ama Ultegrayı tercih ederim herhalde, Scot Cr1 Pro var yada Madone 5.2 ama bunun rengini beğenmedim, diğerlerine daha bakmadım

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
sadece cok az hafiflik ve kalite farkı.

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
tercih meselesi.zevk.(link) benim hosuma giden model.yerli üretim kron var.full set ultregra dikkat cekici bisiklet.7 kilo altı.(link) bakabilirsin.yasminsports da peugeout lar var.fransız malı.deltabisiklet corratech alman malı ve cannondale amerikan malı .istanbul yeşil bisiklet ve trek-turkey
özellikle bayi olarak trek turkey tavsiyem orada trek marka amerikan marka.donanım belki cazip gelmeyebilir.ciddi anlamda spor icin kullancaksan bayag arastirma lazim.yarısa katılım gibi.fakat sürüs zevki dersen o butceyle güzel makine alinır.specialized markalarda guzel hangi bayide bol model oldugnu bilmiyorum.