Yeni bisikletimi aldım

Tepki
3
Bugün Saraçhane bisikletçiler çarşısına gittim orda inceledikten sonra bana ng 222 modelini önerdi arkadaş 1000 tllik bisiklet falan dedi pazarlıkla 550tl ye bisiklet + araç aparatını aldım yukarıda demirde asılıydı tek o kalmış elinde aldım garanti belgesi falan viteste bi sorun var 1 ve 6 dayken çıt çıt ve acayip oluyo pedal ymuşuyo sertleşiyo falan bi sorun var sonra zincir attı taktık şuan sorun yok gibi.fotoğrafları az sonra ekliyeceğim.

• Beğen
Tepkiler: Emirhan Kaya
Scudo
Tepki
3
Teşekkürler,
Buyrun SS'ler ;
(link) (link)
(link) (link)
(link) (link)
(link) (link)
(link) (link)
(link) (link)

Ömer Soykan

Daimi Üye
Tepki
70
Tamam sıvıyorum arkadaşlar.

Hayırlı olsun. Bisiklet almadan önce forumu iyice araştırsaydın keşke.

Lütfü Ekşioğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
286
Bisiklet
Salcano
Gördüğüm kadar sadece bisikletin maşasına para vermişsiniz.Ama hayırlı olsun.Keşke almadan önce buraya danışsaydın.

Tepki
23
@Ömer Soykan

Eğer ola ki insanlık halidir, normalinden biraz daha yüksek bir fiyata almışsa bile; bu şekilde bir ifade hiç doğru değil bence..

Hocam hayırlı olsun. Kazasız belasız sürüşler inşallah. Kask almayı unutmayın.. :)

Tepki
3
Ben Astro 210V almayı düşünüyodum babamda acele acele bu oldu napalım yani Forum DH'de bi arkadaş çok ciddi kazık yemişsin falan dedi ya bidaha nasıl gidelim saraçhaneye trafik falan oluyo bide napsam bende bilemedim...

Emirhan Kaya

Daimi Üye
Tepki
149
Arkadaş piyasa değeri 1000tl etmez o bisiklet :) 550tlde çok sanki ama hayırlı olsun bol pedallar :)

Tepki
270
Bisiklet
Geotech
Değiştirebiliyorsan aldığınız yerden git değiştir,olmuyorsa yakınlarında iyi bir servis bulup düzelttir. Kazıklandım diye binmekten soğuma,herkes bir yerde bir şekilde kazıklanıyor sende bilmeden almışsın iyi bir tecrübe olmuş pahalı olmayan bir modelde.
1.000 TL lik bisikleti 550 TL ve taşıma aparatıyla satan bayiyle çalışan salcano'nun ayıbıdır!

Tepki
89
kask al kardeş dün trafiğe çıktım insanlar bile önüne atlıyor bisiklet ya hemen durur sanıyorlar aman kask eldiven! kask eldiven! kask eldiven:)

Tepki
3
Aparatı ben pazarlıkla dahil ettirdim içine.1. ve 6. viteste sorun var işte servise götürmem gerek yani birde analog km saati taktırdım çok güzel durdu.

Harun.

Yaşam boyu bisikletçi
Tepki
908
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Donanımhaber'den. :D
O bisikletin orjinalinin arka aktarıcısı Deore seninki Altus büyük ihtimalle parça değiştirmişler.

Tepki
3
Servise götürsem orjinaliyle değiştirebilirlermi yada durumu anlatsam anlamıyorum falan desem gitmek çok zor imkansız gibi birdaha saraçhaneye..