Yenİ bİsİkletİm xc 250

Tepki
71
Bisikleti alırken bu renk ile beyaz arasında kalmıştım,bunu aldım.İlk kullanım iyiydi fakat 2.gününde 2 ayrı problem çıkardı,ilkinde zincir koptu,onunla yaklaşık 1 saat uğraştım,biraz öncede lastik patladı maalesef :( Bu arada fotoğraf makinem bozulduğu için telefonla çektim,resim kalitesi için kusura bakmayın.

http://img839.imageshack.us/img839/7454/ahinbey2012040800174.jpg

http://img33.imageshack.us/img33/2114/ahinbey2012040800175.jpg

http://img7.imageshack.us/img7/3382/dscf0168e.jpg

Scudo

o.kucuk

Aktif Üye
Tepki
165
İsim
Ömer
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Cyclocross
hayırlı olsun. aorunlar nazara karşıdır inşallah. :)

Oguzhan.Pilgir

Forum Bağımlısı
Tepki
434
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
hayırlısı olsun, daha başta bu sıkıntıları yaşamanız üzücü... inşallah bundan sonra problemsiz keyifli sürüşler yaparsınız..

ProfessionaL

Forum Bağımlısı
Tepki
700
İsim
Hasan Kılınç
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Güle güle kullanın :) Bol pedallamalar

Tepki
71
hepinize teşekkür ederim,bugün sabah patlağıa onardım,iyiki yama seti almışım dedim,umarım bir daha ihtiyacım olmaz o sete.

Emre Gözütok

Forum Bağımlısı
Tepki
201
Bisiklet
Salcano
Öncelikle hayırlı olsun 2012 modelde en çok hoşuma giden kadrolardan biri bu. Lastik patlamalarını Rubena Syclla 'ları değiştirmezseniz sık sık yaşarsınız. Ben de geçen sene xc1000 almıştım bu lastiklerle sürekli patlaklar oluyordu. Biraz paraya kıyıp iyi bir lastik almanızı öneririm. 2.el ilanlarda uygun fiyata güzel şeyler bulabilirsiniz.

İyi günlerde pedallayın :)

Tepki
71
Hepinize teşekkür ederim,Emre schwalbe black jack lastikler nasıldır iki tanesi 95 tl erdoğanlar bisiklette?

Emre Gözütok

Forum Bağımlısı
Tepki
201
Bisiklet
Salcano
@İbrahim Özhan DOKUMACI
Ben de Schwalbe cx comp var binlerce km dir sürüyorum sadece bir kere patladı yol tutuşu çok iyi hafif arazide sürebilirsin. Black Jackler daha üst model pişman olacağını sanmıyorum. Ama forumda bu lastikle ilgili konular tartışılmıştı işte bir tanesi , bu konuda bulabilirsin aradığını umarım :)

(link)

muratt35

Daimi Üye
Tepki
144
İyi günler bu bisikleti tavsiye edermisiniz? Bende haftaya Kron xc250 alacaktımda.Yazdıklarınızı okuyunca bütün morallerim 0 oldu.

Tepki
71
Gönül rahatlığıyla alabilirsin benim herhangi bir ürün konusunda şansım sıfırdır,bunu da nazar olarak görüyorum,neyseki servisten sonra sorun çıkarmadı

Tepki
71
@M.Ozkul

Zinciri değiştirmediler,kopan halka yerine yenisini taktılar,ek masraf çıkmadı da hazır gitmişken suluk ve far aldım tek masraf onlar oldu :)

Tepki
27
Bende de Kron XC 250 var ve aynı renkli kadroya sahip. martta almıştım ve fırsat bulduğum her an onunla turlar atıyorum. bisikletin kadro tasarımı ve kullanımından hiç sıkılmadım. Şu ana kadar dediğiniz sorunların hiçbirini de yaşamadım. Ama lastikler gerçekten çok kotu ve kullanım yerine göre kolayca patlar diye düşünüyorum. Benim bisikletteki lastiklerin şu ana kadar patlamamasının nedeni herhalde %90 bisiklet yolunda kullanmam dandır. ama işin ilginç bir yanı bu dandik lastikle gelmesi bisikletin alt model olmasına da bağlanamaz çünkü Kron'un pahalı modellerinde bile aynı lastik kullanılıyor. Kron'dan gerçekten memnunum ama sunuda söylemeden edemeyeceğim Kron almayı düşünen arkadaşlara: Eğer kron alacaksanız ize maliyetini yeni bir çift kaliteli lastik fiyatını da ekleyerek hesaplayın.

Tepki
71
evet lastikler kötü, fakat benim arka viteste çok kötü sizdede varmı böyle sorunlar bilmiyorum ama vitese girerken bazen çok zorlanıyor bazen çok geç giriyor bazen girerken sanki tüm dişliler kırılacakmış gibi takır tukur sesler çıkararak giriyor