Yeni Bisikletim Sedona Borla Electric Blue

Enes Türk

Üye
Tepki
16
Merhabalar,

Cumartesi günü Saraçhaneye Carraro 419 Grunge almaya gitmiştim, kısmetmiş ki satıcı 630 liradan tek kuruş aşağıya inmedi:) sonra bende inat ettim almak istemedim çünkü açıkçası pek bir esnaflık yoktu dükkan sahibinde, sonra yürümeye başladım çarşının içinde, birde ne göreyim öyle bir mavi renk aldı ki gözümü, bir anda yanında bitiverdim, muazzam kadrosu şekli ve renk uyumuyla Sedona Borla vardı, 2011 kadrosuna araştırma yaparken çok dikkat etmemiştim, ama Sedonalara inanılmaz bir sempatim vardı :) özellikle kadrosunun üst bölümünün hafif açılı olması ve arka tekere giden kısımlarla neredeyse paralel olması beni en çok etkileyen kısmıydı. Sonra dükkan sahibi geldi ve satış fiyatı 750 size son fiyatım 600 dedi, bende hiç düşünmeden evet dedim çünkü çoktan bağlanmıştım bisiklete :) Sonrasın aldığım gibi bisikleti çıktım sahile bayırlara güzel bir deneme sürüşü yaptık:) çok memnunum kararımdan dolayı herkese tavsiye ederim, özellikle emektar Peugeot Explorer 010'dan sonra kuş gibi kaldı elimde.
Onur Bisiklete teşekkürü bir borç bilirim, işte firmanın iletişim bilgileri;
Saraçhane Haşim İşcan Geçidi No:22-23-24 Fatih/İstanbul
tel: (0212) 520 56 84

http://img210.imageshack.us/img210/4274/dsc8957c.jpg

http://img38.imageshack.us/img38/7781/dsc8960pj.jpg

Scudo

ergin111

Üye
Tepki
23
Bisiklet
Cannondale
Harika bir bisiklet hayırlı olsun.Güzel günlerde pedallayın

DreamMaker

Daimi Üye
Tepki
176
İsim
Tuğrul TIRPAN
Bisiklet
Bianchi
Borla'nın bazı renkleri çok güzel...

Kadir Altuntaş

Forum Bağımlısı
Tepki
678
Bisiklet
Whistle
:) Enes Kardeşim Turnayı gözünden vurmuşsun,hem fiyat hem kalite artı sezonda böyle bir indirim,bence çok iyi bir karar vermişsin.Maşallah nazar değmesin,Hayırlı Olsun,Güle güle kullan.Bol Pedallar...

m.boran

Üye
Tepki
11
İsim
muzo
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
2011 model sanırım bu..
2011 ler hala piyasada mevcutmu?
buarada hangi dükkandan aldınız ,bazen geçiyorum ordan varsa belki bitanede yiğenime almayı düşünüyoruz bu modelden

Enes Türk

Üye
Tepki
16
ONUR BİSİKLET ten aldım ellerinde 1 2 tane daha vardı sanırım ama bu fiyattan sana bile bir daha veremem dedi ama iyi insanlar yardımcı olurlar diye düşünüyorum, yorumlar için çok teşekkür ederim.

muratt35

Daimi Üye
Tepki
144
Hayırlı olsun :D Renk uyumu gerçekten muhteşem :D Turnayı 12 den vurmuşsunuz

Atıl Güven

Forum Demirbaşı
Tepki
243
İsim
Atıl Güven
Bisiklet
Focus
Hayırlı olsun aynı bisikletten bendede var :D Akşam olunca rengi laciverte dönüyor.İyi günlerde bin.Yanlız seleyi ayarla istersen fazla aşağı bakıyor sanki.

Tepki
40
Bisiklet
Sedona
Rengide çok güzel;hayırlı uğurlu olsun.Güle güle kullan...

Enes Türk

Üye
Tepki
16
@Atıl Güven

Tamamdir sagol ayarlayacagim:) bende senin bisikletine bakmistim aldiktan sonra, insallah zamanla bende yukseltirim vites sistemini:) herkese kazasiz saglikli pedallar

Çağatay Çağlar

Forum Demirbaşı
Tepki
223
Sedona'nın efsane olarak adlandırılan modeli Borla. Ben de bundan almak istiyordum ama kısmet olmadı. Hayırlı olsun, rengi cidden çok göz alıcı :)

farukbas77

Daimi Üye
Tepki
35
Aldığın yer bayi değil galiba sedona'nın sitesinde yok çünkü ama boşver böyle dememe bakma çok kıskandım.Ben de almayı düşünüyorum bu ay:)

Enes Türk

Üye
Tepki
16
@Çağatay Çağlar
Bende senin salcanoyu cok begeniyorum inceledim alirken:) sehir/yol bisikletine gecerken seninkiyle baslamayi dusunuyorum:) fotograflari yenileyecegim en kisa zamanda daha guzel acilarla:)

Berat Öztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
244
İsim
Berat
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
İşte Bu ya en sevdiğim renk electric blue bu renk keşke 721 de de olsa ne güzel olcak...:)