yeni bisikletim (salcano city sport 21 vs)

badumania

Aktif Üye
Tepki
116
Bisiklet
Fuji
@can akıncılar

teşekkür ederim pompa ile suluk tutturucusunu alt alta vidaladım zaten pompa tutacağı ona göre dizayn edilmiş

Scudo

2236

Üye
Tepki
2
çok teşekkür ederim,gerçekten çok memnunum ve tavsiye ederim.

badumania

Aktif Üye
Tepki
116
Bisiklet
Fuji
modeli nedir bazı modellerinde malesef suluk deliği yok 21 vs lerde var

Tepki
5
@2236

gidon aldım ve artık çok memnunum bisikletimden...bir ara eklerim fotoğraflarını...dikkat edin alırken indirim yaptırın ben 400 tlye aldım nisan mayıs aylarında felandı herhalde ki şimdi bisiklet sezonu kapanıyor ucuza almayı deneyin..

2236

Üye
Tepki
2
arkadaşlar,amörtisördeki yeşil ve kırmızı seçenekleri hangi yol durumlarında kullanmamız gerekiyor,lütfen cevap.

badumania

Aktif Üye
Tepki
116
Bisiklet
Fuji
yokuş çıkarken kırmızıyı tavsiye ederim geri kalanını nasıl istersen kullan malum burası TURKEY her an çakır çukur bir şey çıkar karşına amortisör her an lazım olabilir ancak yokuş yukarı kilitlersen daha rahat çıkarsın

emir yakup bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.434
Bisiklet
Ghost
ben de 2007 model salcano ng 450 mtb den sonra uzun yolda asfaltta avantajlı olduğu düşüncesiyle salcano city sport 24 vs modelini aldım aslında düz maşalı 24 vr modelini alacaktım fakat bunu bile izmirde bir bayiden internet yoluyla kargoda yaşanan problemlerden sonra ancak alabildim.Bu bisiklet yüksek gidonuyla geniş selesiyle kesinlikle daha konforlu fakat daha önceki bisikletim gibi atak ve seri değil ve benim önceliğim olan uzun mesafeye de elverişli değil şimdi benim bu bisikleti uzun yol için uygun hale getirmek için amotisörlü ve disk fren uyumlu maşayı düz maşa ile değiştirmem gerek sanırım bunun için bana önerebileceğiniz hafif ve uygun fiyatlı bir maşa var mı acaba ?

emir yakup bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.434
Bisiklet
Ghost
city sport serisinden bir bisiklete sahip olanlara çok değerli bir tavsiyede bulunacağım: gidonu alçaltır ve dereceli boğaz sayesinde biraz ileri alırsanız gücünüzü pedallara daha rahat aktarabileceğiniz bir sürüş pozisyonu elde edersiniz yoksa o dik oturuşla bisikletten keyif almak imkansız ha bu arada yok arkadaş ben dimdik oturarak etrafı seyrede seyrede yavaş bir tempoda gezmekten hoşlanıyorum diyorsanız o da sizin bileceğiniz iştir

• Beğen
Tepkiler: badumania

badumania

Aktif Üye
Tepki
116
Bisiklet
Fuji
@emir yakup bulut

size kesinlikle katılıyorum bende aynı şekilde kullanıyorum çok memnunum

Msgl

Forum Bağımlısı
Tepki
293
İsim
Musa
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hayırlı olsun güle güle kullanın :)

Tepki
5
@emir yakup bulut

ben de aynı şekilde kullanıyorum ...ama gidon yamuk olduğu için biraz kollarım ve sırtımı ağrıtıyordu... gidonu düş bir gidonla değiştirdim bir problem kalmadı :)

Msgl

Forum Bağımlısı
Tepki
293
İsim
Musa
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hayırlı olsun .

2236

Üye
Tepki
2
peki arkadaşlar,bisikletimden çok memnunum ancak,şehir bisikleti diye hiç mi arazi veya toprak yollarda kullanamayacağız!

emir yakup bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.434
Bisiklet
Ghost
@2236
ben daha evvelki ng 450 model bisikletimle kızılırmak deltasına gider dere tepe tümsek safari yapardım .City sportla o kadar ileri gidemeyecek olsam bile bu bisikletin de 15 kg ye yaklaşan ağırlığı ve amortisörlü kilitlenebilir maşasıyla belli ölçüde buna müsaade edebileceğini söyleyebilirim

• Beğen
Tepkiler: 2236

2236

Üye
Tepki
2
benim asıl cevabını almak istediğim,acaba bu modellere uygun arazi için uygun lastikler var mı?yada kullanan var mı?