Yeni bisikletim Bianchi Smart

berzah57

Üye
Tepki
4
Merhaba ben aranıza yeni katıldım forum hakkında pek bir bilgim yok.Ama 2 haftadır sizi takip ediyorum.Sadete geliyorum:) Bianchi smart aldım ama daha resimlerini çekemedim en kısa zamanda resimlerini koycam.İyi Pedallamalar...

Kadro : Ön: Alüminyum 7005, Arka: Hi-ten Amortisörlü
Maşa : Amortisör "HL-ZOOM" 1.1/8"
Jant : CY-26X1.75 P26 ALÜMİNYUM 36H SL
Vites : Shimano Toumey TX Series - 21 Vites
Fren : V-Fren alüminyum
Sele : İTALYAN - SELLE ROYAL SR-6553

• Beğen
Tepkiler: bicycle16
Scudo

SNkaraoglu

Forum Demirbaşı
Tepki
233
Hayırlı olsun bisikletin. Güle gülüe kullan. Ama keşke Bize danısıp alsaydın.. Bisikletinden daha cok zevk alırdın o zaman...

Sana iyi pedallar
:)

fanatikcimbomlu

Forum Bağımlısı
Tepki
227
hayırlı olsun arkadasın dedıgı gıbe bıze danıssaydın daha iyi birsey toplardın veya alabılırdın:D

berzah57

Üye
Tepki
4
arkadaşlar sizlere sorcaktım ama hepinizin bisikletlerine baktım kendi bütçeme göre almak zorındaydım.bi de çok ani oldu.Ama 2 haftadır sizi takip ediyorum.Yine de bişiler öğrendim =)Çok sağolun hepinize teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: SNkaraoglu

KemalBaloglu

Forum Demirbaşı
Tepki
779
@berzah57
350-400 ytl ye çok daha güzel, daha hafif bisikletler alabilirdin, almışşsın artık ne diyelim hayırlı olsun kazasız belasız kullan

• Beğen
Tepkiler: Çakır

Piskiletci

Forum Bağımlısı
Tepki
2.578
Bisiklet
Corratec
Ya şu tek amortisör lüler kötü olur diye korkuyorum arkadaşımın bianchi orion-ds i var altı çok alçak dağda hep pedal yere değiyor. Acaba hepsimi öyle?

imhoteb

Aktif Üye
Tepki
46
Bisiklet
Salcano
@M:T:B

hayır hepsi öyle değil ayrıca normalde hiçbir bisikletin pedalı yere değmez arkadaşınızın bisikletinde bir sorun olmasın?

Piskiletci

Forum Bağımlısı
Tepki
2.578
Bisiklet
Corratec
@imhoteb

normal giderken yere değmiyor ama 1 karış yüksekliğindeki yere çıkarken altı yere değiyor.