Yeni Bisikletim | Astro 241 SV | Beyaz-Mavi

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
568
Sonunda bisikletimi aldım. Gecikmeli olsada bikac resim ekliyorum. Uzun tur fırsatım olmadıgı için evin girişinde cektim.

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Şimdilik bukadar. Fiyatı merak edenler için şimdiden yazım peşin 490 a aldım daha fazla inmedi.

Scudo

kıvanç özkarayel

Daimi Üye
Tepki
150
Bisiklet
b'Twin
çok güzel bir bisiklet bendede bunun kırmızısı var

fiyatını biraz pahalı almışsın 450 tlye vermesi lazım

güle güle kullan kazasız belasız iyi sürüşler

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
568
Teşekkür ederim.Dün gece arkadaslarla dolastık biraz. Gayet memnun kaldım secimimden . Ön masa cok tatmin edici.

Kıvanc senle konsutuk uzun uzun almadan önce zaten ama yok işte baska firma yok biri daha vardı 550 den assa inmedi. Kısıtlı oldugunu bildiklerinden bukadar yapıolar sanırım. Olsun tek sorun o olsun.

koray_can

Forum Bağımlısı
Tepki
212
hayırlı olsun kardeşim ilk işin papuçları değiştirmeni tavsiye ederim.çünkü papuçlar toz gibi eriyor ve yağmurda boya gibi akıyor temizlemek zorunda kalırsın sonra jantlarını beyaz olduğundan dolayı.jantlarınıda kontrol etseydin benim ağzım yandı artık bidaha bişey alırsam çok titiz davranıcam.ama sorun yok gibi duruyor hayırlı günlerde eskit çok güzel bir bisiklet benimkisinin tıpkısının aynısının vitesleri farklısı:D
bu arada birşey farkettim selen ve pedalların farklı..sebebi nedir acaba.

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
568
Saol koray can biraz kullanayım eskiteyim papuclardan memnun kalmassam alırım. Sanki seninki gibi su lastiklerin yalpa olayıda yok gibi hafif bi sapma varda oakdar olur zaten daha akort ayarınada girmedi. İlk 1 aylık bakımdan sonra baya iice toparlanır.

Eski bisikletimide cok seviyorum ama oda 16" artık kız arkadasım kulnıcak gerci gene deişmeli kullanıyoruz :)

koray_can

Forum Bağımlısı
Tepki
212
bende yalpa sorununu çözmüştüm fakat sorun seleden kaldırdığında havaya bisikleti hızlıca çevirdiğinde yapmış olduğu aşağı yukarı sallantı.ayrıca pedal ve selen farklıymış.

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
568
Bu şekildeydi sele ve pedal daha farklı modellerde daha farklı sele pedallar vardırda acıkcası cok üzerinde durmadım.

• Beğen
Tepkiler: koray_can

koray_can

Forum Bağımlısı
Tepki
212
@Uğur Recep AKGÜL

aynen çokta mükim parçalar değil.ben salcanoyu aradığımda değişebiliyor dedi bazı parçalar.sanırım parti parti çıkıyor bisiklerde birbirine yakın parçaları kullanıyorlar.daha üst modellerde farkederde bunlarda farketmiyordur.hayırlısı olsun.böle şeylerde fazla inceci olmucaksın sanırım onu öğrendim yoksa başın ağrıyor.

• Beğen
Tepkiler: Uğur Recep AKGÜL

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
568
Evet cok cok uzun sürmedim ama gidişi frenleri amortisorü bosta akısması falan cok hosuma gitti . Sonucta yeni bisiklet ama insan takınca takıo işte bazen.

Benim kuponlarımıda satın aldıgım yer almıs oraya götüim ille die snaırım . Alırkende bilmiodum baska bi yere bakıma götüremiorum şidmi ücretsiz olarak.

Onunda pek üzerinde durmadım zaten yapıcakları ufak tefek ayarlar.

• Beğen
Tepkiler: koray_can

koray_can

Forum Bağımlısı
Tepki
212
@Uğur Recep AKGÜL

evet kuponları direk alıyorlar çakallık yapıp bazıları..:D herkez işin kolayınca kolay para kazanmak derdinde karşılığı olmadan.

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
568
Kupon muhabetini bilmiodum işte almadan önce. Arka sokakta cok cok yakın hemde cok eski bi biskletci salcano bayisi hem işi bilior hemde salcano bayisi.

Dedim ona bi baktırım falan gittim dedi kuponlar yok bakamam falan ozaman ögrendim. Orası hem işi biliodu hemde yakındı hiç ugrasmıcaktım. Neyse saglık olsun artık.

özençekçen

Daimi Üye
Tepki
248
hayırlı olsun kazasız belasız kaskımızıda unutmuyoruz onunda fotolarını bekliyoruz.)

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
568
Kask daha almadım uygun bişey bakıyorum bu aralar kısa zamanda eldiven ve kask almayı planlıyorum.

ProfessionaL

Forum Bağımlısı
Tepki
700
İsim
Hasan Kılınç
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
hayırlı olsun hocam güle güle kullan rengi çok güzel :)

Cyclist999

Forum Bağımlısı
Tepki
896
İsim
Harun Sayı
Bisiklet
Giant
Hayırlı olsun, iyi günlerde bolcaaa pedal dilerim :)