yeni bisiklet yardımı...

oğuz tüm

Daimi Üye
Tepki
161
İsim
Oğuz
Bisiklet
Salcano
arkadaşlar merhaba ben elimdeki bisikltimi bugün yarın itibariyle satmış bulunucağım bisikletsiz kalmak istemiyorum satar satmaz yenisini almak istiyorum ve yardımlarınızı bekliyorum

model marka olarak kafamda sedona salcano yada trek in bütçeme uygun modelleri yatıyor

ama bu markalar dışınada tabiki çıkabilirim

benim sizlerden istediğim bana 750 tl yi aşmayacak şekilde MTB önerilerinizi yapmanız görüntü olarak cezbedici malzeme olarak uzun yıllar beni taşıyıcak kadrosu sağlam olan ve ağırlığı 12-13 kg. ı geçmeyecek bir bisiklet arıyorum

175 boy 65 kilo

Scudo

bvarol

Üye
Tepki
23
imkanlarını biraz daha zorlayabilirsen amoeba scud tavsiye ederim . ben aldım çok memnunum

oğuz tüm

Daimi Üye
Tepki
161
İsim
Oğuz
Bisiklet
Salcano
SaĞolun YazmiŞsiniz ArkadaŞlar Fİkİrlerİnİzİ Ama Bana Fİyati Nerede SatildiĞi Özelİklerİ Gİbİ Bİlgİlerle Yazabİlİrsenİz Daha Memnun Olurum özelliklede trek

Xipetotec

Üye
Tepki
16
sirkeci trek bayi no 522 85 73 trek tavsiye 3700-3900
sirkeci kron bayi no 526 16 38 kron öneri xc 500- xc 1000
sirkeci sedona bayi no 527 65 35 sedona öneri 711-741 bütçene uygun olarak

bisiklet fiyat ları 650-750 tl arası bu modeller dışında bir üst model seçmen için ciddi fiyat farkını göze alman lazım =) aşağı yukarı kullanılan parçalar 2. verilen modellerde aynı marka farkından dolayı fiyat farkları oluşmuş .. sirkeciye müsait bir zamanda gidip kendi gözünle model seçmeni tavsiye ederim + internette gördüğün fiyat ile piyasa fiyatı arası fark olabilir.

şimdiden hayırlı olsun pişman olucağın bir seçim yapma derim