Yeni bisiklet almak istiyorum Lütfen yardım!''!'!'!!

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Yamac tarafından paylaşıldı.

1. Yamac

Yamac Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    1000tl bütçem var ayrıca Trialde amartisör lazımmı yani bi bisiklet buldumda ama amartisörlü önden trial mongooese fireball bu bisiklet ama ön amartisör ne işe yarar yararlarını ve zararlarını yazarmısınız

2. H.Efe Sönmez

H.Efe Sönmez Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Öncelikle nasıl bir bisiklet seçeceğine karar vermelisin.Yol mu dağ mı... Sonra boyuna uygun kadro seçimini yapmalısın https://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=80109 Yol bisikletleri hakkında pek bir şey öneremem ama dağ bisikleti arıyorsan tek-ön süspansiyon senin işini görecektir.Alabileceğin en iyi donanımlı bisikleti tercih etmelisin. Sana whistle modellerine bakmanı öneririm 1162 d ... 1000 tl bütçeye acera,sram x4 donanımlı bisikletler mevcut. Ayrıca 2. el düşünüyorsan onlara da bir bak.

İlginizi Çekebilir

IMG_20150520_231856.jpg
Merhaba dostlar hemen her bisiklet süren selenin sert ve rahatsızlığından şikayet etmiştir ve çoğu kişi de belki utangaçlıktan belki rahat hissetmediğinden ya da maddi olarak pahalı olmasından...
upload_2017-7-17_11-24-19.png
Bisiklet sürüş kaydını Strava'ya, TrainingPeaks'e veya başka bir aktivite takip sitesine yüklediğimizde, özet bilgi ekranında kJ cinsinden bir değer görürüz. Kilojul biriminden gösterilen bu...
upload_2016-6-24_11-14-9.png
Performans sürüşü yapanların yanıtını aradığı bir soru olsa gerek: Aslında, her şart altında mevcut durumumuzdan daha hızlı nasıl gidebiliriz diye de özetlenebilir. Benim düşüncem aynen şöyle:...