Forum için öneriler

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
@cyclist_43

bu konu için çözüm üretildi.bkz:(link)

Scudo

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
Merhaba,
Kısa bir süre önce bu işlere emek veren ve uzman olan bir bayan ile sohbet imkanımız olmuştu. Laf lafı açarken yarışma konularıda sohbetimize dahil olmuş, bu tür organizasyonlarda uyulması gereken kuralların anlatımının bile ne kadar uzun olduğunu anlamıştık.
Özetle belirtmek istediğim, bu tür organizasyonların yapılması için İl Spor Müdürlüklerine kesinlikle bilgi verip onların tahsis edeceği hakemlerle çalışmak, parkurun uzunluğuna göre gerekli sayıda ambulans bulundurmak vs gibi örneklerle çoğaltılabilecek kurallar var. Bunların giderinin karşılanması için mali güç gerekiyor, forumumuzun bir resmi durumu olmadığından ve bu tür maddi konulara pek girmek istemediğimizden yarış organizasyonları düzenlemek bizler için uzak bir olasılık.
Şu an için elimizden gelen yarışma düzenleyen firmalara, seyirci olarak gitsek bile destek vermek ve hafta sonu gezileri düzenleyerek arkadaşlarımızın birbirleri ile kaynaşmalarını sağlamak.

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Behçet Abi'nin söylediklerine ek olarak;
Kaldı ki zaten bu tür organizasyonlar çeşitli firmalar tarafından geçtiğimiz yıllarda yapıldı, bu yıl da yapılacak. Tabi ki büyük çoğunluğu İstanbul'da gerçekleşiyor.
Şu an için bizim elimizden gelen en iyi şey bunları tanıtmak, duyurmak, seyirci veya yarışmacı olarak katılmak.

Yarışlarda görüşmek üzere... ;)

MersiLee

Aktif Üye
Tepki
40
Bence gerek yok. Daha önce Bir yılı aşkın bir süredir üye olduğum bi form sitesi vardı. Ve bu sitenin bir chat odasıda vardı. Sonra forma yönetici olmam için teklif geldi. Form paylaşıları çok güzeldi ama chatte ne olduysa millet bir şekilde birbirine girmiş. Ne biliyim arkdaşlık kurulup sonra aldatmalar olmuş galiba. Gece gündüz formda nöbet tutmak zorunda kalmıştım. Konuları formlara da taşımaya çalışmışlardı. Sonra asıl yöneticiler baktılar böyle olmayacak Chati ve bir süre sonrada formu kaldırıp normal site haline çevirdiler...

Bence Chat gereksiz. En güzeli böylesi... ;)

• Beğen
Tepkiler: Murat EVGİN

BF Okuru

Üye
Tepki
2
logo gerçekten dehşet olmuş..ellerinize sağlık..

benim sizden naçizane ricam bunu 630x84 px çerçevesinde bir tasarımın içinde kullanmanızdır.

bayıldım bu logoya.

• Beğen
Tepkiler: Onur Kula

t-genc

Forum Bağımlısı
Tepki
430
hazırladığın logo gercekten müthiş.ellerine sağlık

• Beğen
Tepkiler: sare

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
cok guzel olmuş 3. logonu kendi imzamda kullansam olur mu ???