Yeni bir aşk mı doğuyor?

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Yeni bir aşk mı doğuyor?

Oranj ne yapmaya çalışıyor?
Tranja mı küstü?
Araya soğukluk mu girdi?
Şimdi durup dururken ne aşkı?
Hani deliler gibi aşıktılar birbirlerine?.. diye sorular belirebilir aklınızda...

Ancak şu aşağıdaki 2007 model çıtıra bakınca siz de aynı şeyi düşüneceksiniz!.. :eek:

http://img293.imageshack.us/img293/1161/trekmadoneln4.jpg

Ha tabi Tranj'ın yeri başka. O dağda bayırda, bu kaymak gibi yollarda. Yoksa onun pabucunu dama falan attığım yok. Nasıl anlatsam sarışının adı esmerin tadı gibi bi'şey olsa gerek hahaha :D

Trek'in orijinal sitesindeki tüm modellere bakmama rağmen buna rastlayamadım. Esrarengiz olunca daha da bir çekici oluyooor canııııım.

Arkadaşlar modelin tam adını ve fiyatını içeren bir link bulursanız lütfen benimle paylaşın... İki saattir aramadığım yer kalmadı ama bulamadım... :(

Scudo

Ergün Gündoğar

Forum Bağımlısı
Tepki
206
Bu bisiklet özel üretim, önceki yıllarda özel üretimler sadece Lance Armstrong'a verilirken bu sene Azevedo, Popovych, Hincapie ve Salvoldelli bu imkana kavuştular, ve Popovych 12.turu bu bisiklet ile kazanma başarısını gösterdi.
http://www.jejamescycles.com/reviews/images/madone_ssl_69.jpg

2007 Madone SSL 6.9 serinin en üst noktası; Trek carbonfiber kadro üretiminde geliştirdiği en son teknoloji ile bu kadroyu üretirken dünyada bir ilk olan ultra-high modulus carbon teknolojisini kullandı, böylece carbonfiber kadro teknoloji yarışında 900 gramın altına inerek bir kez daha öne geçti. Bisikletin başarısı kanıtlandığı için Trek Madone serisi 2007'den itibaren satışta olacak.;)

Serinin en üst versiyonunun teknik özellikleri.
* Frame : Trek Madone 6.9 OCLV Defense Grade High Modulus Carbon fibre
* Fork : Bontrager Race XXX lite carbon fibre with 1 1/8" aluminum steerer tube
* Headset : Chris King
* C of BB to C of seat tube : 540mm
* C of BB to T of seat : 730mm
* Top tube length : 560mm (c-c)
* Cranks : Shimano Dura Ace, 172.5mm, 39/53
* Chain : Shimano Dura Ace 10-speed
* Front derailleur : Shimano Dura Ace 10-speed
* Rear derailleur : Shimano Dura Ace 10-speed
* Rear sprockets : Shimano Dura Ace 10-speed, 11-23
* Brakes : Shimano Dura Ace
* Levers : Shimano Dura Ace STI 10-speed
* Wheels : Bontrager XXX RaceLite carbon fibre tubular
* Tyres : Hutchinson Carbon Comp 22mm tubular(Veloflex)
* Bar : Bontrager Race X Lite OS anatomic, 420mm (c-c)
* Stem : Bontrager Race X Lite OS, 130mm (c-c)
* Pedals : Shimano Dura Ace
* Seat post : Shimano Dura Ace
* Saddle : Bontrager (Concor)
* Bottle cages : Bontrager
* Claimed frame weight : 890 grams (1.96lbs) w/out fork

http://www.roadcyclinguk.com/news/images/IMGP0585.jpg

mkurt

Üye
Tepki
61
Bisiklet
Scott
Evet hepsi çok hoş, hayallerinizi yıkmak istemem ama bu güzellerin oldukça güzel bedelleri var :=).

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

Bir yandan modeli öğrendiğime sevinirken o kadar üst model bir bisiklet olmasınına üzüldüm. Yani benim bunu almam hayalden öteye gidemez. Arabayı da satsam, üzerine beş sene de çalışsam yine alamam yani üffff... :( O zaman ben de şöyle yapıyım. Kadroyu alıyım, üstündekiler nasıl olsa değişir. Olmaz mı?

Turuncusu da çok güzelmiş de ben bunda maviye bittim ah ahhhh....

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
kendıme alınca sizede bir tane alırım o zamana kadar beklemek zorundasınız;)

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
haziran ayinda gordum onu ilk ve ben de carpildim :eek:

ehehe ama ask ulasamadigina duyulan sey degilmidir zaten :D

demistim :p simdi yapilacak is mi bu :D

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@bikergrrl

Hakikaten yaw. Bizim aşkımız anca platonik olur. Sonunda netten buldum modelini. Madone SSLX miş adı bizim fıstığın... Fiyatı da kendisi kadar güzel. Tam tamınaaaa 15.000 $. Aman Allah'ım dedim görünce.

Benim buna ulaşmam Tour de France'ı kazanmam gibi bir şey. Onu kazansam zaten sponsor olur trek. Onu kazansam trek sponsor olmasa da o paralya yine alırım bir trek...:D

• Beğen
Tepkiler: bikergrrl

trinitrotoluen

Forum Demirbaşı
Tepki
259
Kews sen uçmuşsun bu aralar ne oldu sana :)
Ah yazıkk :p tmm tmm söz en kısa zamanda tura gidicez seni toparlamak lazım :D

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@trinitrotoluen

Şu sunumların bitsin de o bayır senin, bu çayır benim gezelim n'olur yaw. Vallahi ben çok bunaldım... Offffff :(

trinitrotoluen

Forum Demirbaşı
Tepki
259
:D biz yarın eranla eymire gitcez şöle bi dağ bayır gezelim die :D
Sen evde ders çalış bende çok çalıştım :p

acumur

Forum Demirbaşı
Tepki
563
Bu bisikletin aynısını sitede görememenin nedeni şu,
Bu modeller Trek firmasının ''project one'' isimli projesiyle üretiliyor.Yani alıcı ürünü seçtikten sonra bu şekilde istediği desenleri seçip üzerine isminide yazdırıp (yada ne yazılmasını istiyorsan ) bisikleti o şekilde satın alabiliyor.Kısacası custom made gibi oluyor yani kişiye özel üretim.Tabi tam emin değilim ama +700-800 dolarlık bir ekleme de oluyor bisikletin fiyatına.
(link) buradan inceleyebilirsin Mtb içinde geçerli bu proje.Benim gözüm var açıkcası ama epey masraflı çünkü her modele yapmıyorlar üstü sınıf kadrolara yapılıyor onlarında zaten standart halleriyle 4-5 bin dolardan başlıyor fiyatları.

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@acumur

Hımmm demek öyle. Bak bir şey daha öğrenmiş oldum. Yaw ne gerek var ismi yazdırmaya o kdr para vermeye. Ne istersen gidip dizayn ettirip yazdırıp yapıştıracaksın bisiklete alla alla. Bunlar da iyice adam kazıklıyor yaw.

acumur

Forum Demirbaşı
Tepki
563
@KevSerSeri

Öyle deme ya senin yaptırdığınla onların yaptığı aynımı olur.Adamlar mis gibi karbon kadroların üstüne resmen sanat işliyorlar.Bence kuruşuna kadar değer.Siteyi incelersen daha iyi anlaşılır demek istediğim hem çok da zevkli orada şekiller üretmek.Sonra bisikletlerinin resimlerini paylaşanlarla ilgili bölümde var orasıda güzel.

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@acumur

Aaa hakikaten yaw. Süpper bir şeymiş bu. Arkadaşlar mutlaka siz de deneyin. Ben kendi dizaynımı yaptım. Sizlerle de paylaşmak istiyorum. Bakalım beğenecek misiniz? Ayrıca ben o kdr şey topladım bunun fiyatı 15.000 $ olmadı yaw. 8.900$ civarı bir şey çıktı. Çok enteresan... :eek:

http://img119.imageshack.us/img119/5286/trekpembevt5.jpg

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
(link)

tam benlık icarus gibi ucarım bunun ustunde artık

(link)

(link)

ben bu işi sevdim yalnız colnago ya da yapsalardı keske boyle bır olay gercı onunda cristallo aycıceklı sı var benım favorım

(link)
(link)

• Beğen
Tepkiler: acumur
Tepki
212
xxxxxxx

tam benlık icarus gibi ucarım bunun ustunde artık

xxxxxxx

Mehmet İkarus gibi nerede uçacaksın, E5'te mi ? :) :p

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
tarık abi benı tanımayıpta baska bırı hakkında bunları desen tamam ama o laflar benım klavyemden cıktı ve ben her harfımın arkasındayım gecen gun e5 te gıderkene ferrarıye arka lastık dişlerımı saydırmıstım:cool: