Yeni bianchi'nin ikinci baharı

Insansevmem

Aktif Üye
Tepki
308
İsim
Erim
Bisiklet
b'Twin
image.jpg Merhaba,

Uzun zamandir minik minik ugrastigim bianchi single speed bisikletin son halini paylasmak istedim.

Bisiklet cok eski bir model olmasada 3 sene kadar yagmurda kalinca pas vs yuzunden korkunc durumdaydi. Biraz sevgi gosterince guzel oldu. Ilk halinin fotografini cekmeyi ihmal etmisim son haliyle paylasiyorum. Bisikleti hem eski gozuksun hemde bisiklet isiyle ugrasan bir boyaci bulamadigimdan dolayi fircayla yagli boyayla boyadim:)

Modelini bilen elinde olan var ise ayni modelden almayi da dusunuyorum.

image.jpg image.jpg

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
baya güzel.
hatat çok güzel :D

güzel bi karamel renk - krom 2lisi ile bence çok alımlı olur

Insansevmem

Aktif Üye
Tepki
308
İsim
Erim
Bisiklet
b'Twin
@kivilcimb Cok tesekkurler suana kadar 3 renk degistirdi bir daha ki sefere iyice kaziyip bir boyaci bulursam karamel rengini de dusunucem.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Insansevmem istanbul maltepede bi tane motor boyacısı var.
bende elimde bi kadro vardı onun için wv'de olan simli karamel rengi için fiyat almıştım 350 tl istediler ama boya vernik vs hepsi içinde

siteside bu (link)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Insansevmem Çok güzel olmuş güle güle kullanın... Çok beğendim...
@kivilcimb Çocukken alman malı kontra pedal bi pinokyom vardı...Bu aralar düşünüyorum tekrardan gerçi alman bulamam heralde ama bi pinokyo alıp restore etmeyi ve simli karamel krom jant çamurluk ve beyaz şeritli lastik kombinasyonunu... :)

barayda

Daimi Üye
Tepki
173
İsim
barayda tunca
Bisiklet
b'Twin
@Insansevmem Harika olmuş bisiklet eline sağlık. :)

@BF Okuru benim de dün aklıma eski kontra pedal bisanım gelmişti. Aslında dayımdan yadigardı. Hurdacıya gidip satmışlardı güzelim bisikleti, yalvarmama rağmen yıllar önce. Yaparsanız mutlaka bana da yollayın fotoğrafı. :)

• Beğen
Tepkiler: Insansevmem