Yeni Bianchi Mtb

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
Selam dostlar..Yaklaşık 3-4 ay önce aldığım garantili bianchi-aspid mtb mi satıyorum..

bisiklet hakkında biraz tanıtıcı bilgi vereyim.

bisikletin kadrosunda en ufak çizik dahi yok..son derece özenli kullanılmış ve ortalama 300 km kadar yol yapılmıştır..(sadece asfalt yolda)

fren takımı ,ön ve arka vites ayırıcılar SHIMANO dur.

Orjinal suluğu vardır.

avantaj1)Orijinal kış lastikleri(gri renk) daha sıfırdır ve alıcıya verilecektir..Şu an bisikletin üzerinde 50 km kadar yapılmış KENDA marka kaliteli yol lastikleri mevcuttur..(bknz resim)

avantaj2)bisikletin orjinal gidonu boğazı AMOEBA marka gidon boğazı ve çaylak gidon ile takım halinde değiştirilmiştir.İlave olarak kaliteli elcikler ve yine aynı marka boynuzlar takılmıştır(bknz resim) Alıcıya şu an sıfır halde duran eski gidon ve gidon boğazıda verilecektir.

avantaj3)bisikletin orjinal pedalları alüminyum kaliteli pedallar ile değiştirilmiştir.alıcıya sıfır durumdaki orjinal pedalları da verilecektir.

avantaj4)Alıcı bisikletle beraber bisikletin üzerindeki bütün aksesuarlara da sahip olacaktır.(CATEYE Marka Digital km göstergesi - iki adet ön far-arka stop-kaliteli bir pompa)

Çok makul bir fiyata yukarıda özellikleri aşağıda resimleri bulunan bisikleti satıyorum..
İstanbul içindekiler gelip görebilirler..Uzak illere kargo ücreti bana ait olmak üzere gönderebilirim.

Scudo