Yeni başlıcam bir bakarsanız sevinicem

Ege Ersoy

Üye
Tepki
0
Merbaha abilerim ben foruma yeni katıldım.ve uzun zamandır bmx e bir ilgim var.13 yaşındayım ve 40 kiloyum bana bu kiloyla nasıl bmx i taşıyabileceğimi sorcaksınız ama napim vazgeçemiyorum bana hafif birşey önerirmisiniz sunday ve gt leri gözüme kestirdim.siz ne düşünüyorsunuz ilgilendiğiniz için şimdiden teşekkürler.

Scudo

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
(link) Giriş seviyesi olarak bence bunu alabilirsin.İlerde de üst düzey alırsın (link) Buradan da butcene uygun olan bısıkletleri inceleyebilirsin.

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
benim de ilk bisikletim bmx ti. "1996" ortadan yaylıydı hemde. ön gidonu iyice ileri yatırıp yarış motoru kullanıyorum gibi yapardım. ey gidi günler ey

Tepki
2
Öncelikle merhaba kardeşim yaşın kilon ve boyun, 'Street BMX güç isteyen bir biniş stili olduğundan dolayı' kullanmak için uygun değil, ben sana FLATLAND kullanmanı öneririm tamamen dengeye dayalı ve görsel şöleni Strrete göre oldukça çekici duran bir stildir, sadece bazı skillere çalışman zaman alabilir Streete göre öğrenme süresi daha uzundur ve ayrıca Kadroları küçük olduğundan dolayı oldukça hafif bisikletlerdir.. İyi Forumlar Dilerim..

Dostum, arkadaş kas yapmak isteseydi spor salonuna giderdi GEOTECH almasına gerek yok.