yeni başlayana tavsiyeniz?

serhat dura

Daimi Üye
Tepki
120
Bisiklet
Carraro
arkadaşlar 30 yıl sonra pedal basmaya niyetlendim.. fakat model seçiminde zorlanıyorum aşağıda linkini vereceğim bisiklet hakkındaki yorumlarınızı rica ediyorum.. başlangıç modeli olarak uygunmudur yada sizin tavsiyeniz ne olur? ( 500-800 tl arası)
(link) Bisikleti BURSA GÜZELYALI'da sahil kenarında asfaltta hergün 1- 1,5 saat kullanma amaçlı düşünüyorum...

Scudo

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Hoş geldin,sehat abi.Tekrar bisiklet sevgisi ile olmanda ayrıca çok güzel. Ben , bir konu açmıştım "İnsanlar bisiklete binmeyi neden unutmazlar? "
Şimdiden hayırlı olsun.Selamlar.

(link)

Gerçekten de 10 yılda geçse 30 yılda geçsek unutmak mümkün olmuyor.

Konu Linki,https://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=77826

Whistle Miwok 1162 Disk Siyah(link)

Scott 2010 Sportster P5 Bisiklet(link)

CANNONDALE COMFORT 5 ŞEHİR TUR BİSİKLETİ(link) 3

Carraro 436D Daytona 26" Hidrolik Disk Fren 27 Vites 2011(link)

Bianchi Troy
(link)

Bianchi Nero
(link)

serhat dura

Daimi Üye
Tepki
120
Bisiklet
Carraro
@sadana

teşekkür ederim sıcak karşılama için hoşbulduk :) son 6 ay rahatsızlığımdan dolayı yatarak geçirmenin acısını çıkarmanın yollarını arıyorum :D vermiş olduğun linkteki konuları ve siteyi 15 gündür inceliyorum.. çok faydalı bir site.. herkese teşekkürler

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Geçmiş olsun abi. İnan bu mevsimde herkes bayağı hasta. Sağlığına kavuşman dileğiyle. Sonuçtan bizi de haberdar etmeyi unutma.

Bir öneri daha vermek isterim. Forum da 2.el kısmında çok cazip fiyata satılık ürünler oluyor. Tavsiyem takip etmen. Şimdiden hayırlı olsun.