Yeni başlayan için Carraro Race 032 ve önerileriniz

OKoksal

Üye
Tepki
8
Form tutmak için bisiklete başlamak istiyorum 3 yıl öncesine kadar her haftasonu düzenli spor yapıyordum ancak bıraktım. Şimdiki yaşantımın ve yaşadığım yerin (Halkalı-Atakent) yol bisikleti için uygun olduğunu düşünüyorum.

Bu sebeple bütçe belirleyerek bir bisiklet arayışına girdim. 185 boyundayım ve 105 kiloluk hımbıl bir adamım.

Araştırmalarım ve tabi ki bütçeme göre Carraro race 032 de karar kıldım. İkinci el bir ürün istemiyorum bu sebeple yaklaşık 1700TL civarı önerilerinize açığım.

Bisikletle beraber satın almam gereken ekipman olarak; kask, gözlük, hız ölçer, pompa ve matara diye bir liste yaptım. Yorumlarınızı duymak isterim.

Affınıza sığınarak bu cüssede bir adamın poposu da büyük oluyor bu sebeple seleyi de eklemeliyim diye düşünüyorum.

Satın alacağım yeri de Sirkeci olarak belirledim. İstanbul'un avrupa yaklası benim için uygun ve önerilerinize açığım.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim..

Scudo

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
Seleden önce pedli taytı ekleyin derim.

Eldiveni de atlamayalım.

Seleden önce pedli taytı ekleyin derim.

Eldiveni de atlamayalım.

motoman

Üye
Tepki
10
Merhaba Açtığınız başlığa göz gezdirirken gözlerim yerinden fırladı :) bende 1,85 boy 105 kiloyum ve ciddi şekilde carraro 032 yi araştırıyorum, acaba dedim farkında olmadan benmi bir başlık açtım :)
"Bu cüsseyle yol bisikletine nasıl bineceksin" tarzı yönlendirmelere kulaklarımı tıkadım, açtığınız konunun merakla takipçisiyim. Kolay gelsin

Fatih ÇT

Forum Demirbaşı
Tepki
567
Bisiklet
Scott
merhaba, hangi bisikleti aldınız ve bu bisikletten neden vazgeçmiştiniz?

OKoksal

Üye
Tepki
8
@Fatih Tepeköy

Henüz almadım ancak Merida Ride 90'a oldukça yakınım.
Temel seçimi oluşturan unsurun kadro olduğunu düşünerek ömür boyu garantili bir kadro seçmek istiyorum.