Yeni Başlangıç...

Tepki
68
Bisiklet
Merida
Merhaba,
Eğer bisiklet seçimi yapabilirsem aranıza katılmaya karar verdim.. Ama bisikletforum'da bir süre gezinti yaptıktan sonra ne kadar az şey bildiğimden başka birşey bilmediğimi fark etmiş oldum... kısaca yardım istiyorum, özellikle daha önce kullanmış oldukları bisikletler ile ilgili tavsiyede bulunacak arkadaşlardan haber almak istiyorum. alacağım bisiklet ile kısmen zorlu patika parkurlara girmek (çok kısa da olsa motokros geçmişim var ve doğada dolaşmayı seviyorum), aynı zamanda sabahları egzersiz için kısmen uzun yol sürüşleri yaparken beni çok üzmeyecek uygun bir bisiklet arıyorum önerileriniz neler olur? nakit ödeme yapmayacağım için daha çok sıfır bisiklet düşünüyorum... 2000-2500 tl'ye kadar çıkma ihtimalim var.. tavsiyelerinize ihtiyacım var, teşekkürler

Scudo

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
benimde enduro kullanmışlığım var. o yüzden bende mtb den başkasına heves edemiyorum :D
meride MATTS 500 önerebilirim ben.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Ghost SE 8000 tavsiye ederim.
Çok sevdiğim bir abim aldı.
Kullanma fırsatımda oldu.
Eksiksiz bir bisiklet gerçekten.

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
567
Cabuk karar verebilmeniz cok güzel olmus sonuc olarak ayırdıgınız bütce cok iyi bir bütce ve orta sınıfın üzerinde üst bir bisklet edineceksiniz aşşa yukarı aynılar fakat secmeye gelince görsel olarak falan insan zorlanıyor alın binin arkanıza bakmayın. Bir de bisikleti alınca fotografları paylasın bizde görelim hayırlı olsun.