yeni basladım :)

Ramazan Gürel

Daimi Üye
Tepki
98
Bisiklet
Bianchi
bianchi AFX 7001 26 ''

evet arkadaslar istanbul da yasiyorum
güneşliden güngörene
işe gidip gelmek icin almıştım minibuslerin sıkışıklıgından
malum yaz geliyor sporda olur diye aldım

ilk kazayıda yaptık ama bu yıldırmadı bu azimle artık daha sıkı basarım ben bu pedallara

(link)

(link)

Scudo

Kadir Altuntaş

Forum Bağımlısı
Tepki
678
Bisiklet
Whistle
:) Aramıza Hoş geldin.Geçmiş olsun.Allah kazadan beladan korusun Hepimizi!.Bisiklet Aşkı..Allah'ıma sığınıp çıkıyorum,ne yapalım?.Tabiki dikkatli olmak gerekir!.Ayrıca,Kask ve Eldiven kullanmayı ihmal etme!.

Bisikletinde güzelmiş.Güle güle kullan.Tekrar Allah kaza bela vermesin,hırsızlardan korusun!.

Hoşça Kal..

• Beğen
Tepkiler: aykut168
D

Domestik

Misafir
Geçmiş olsun arkadaşım. Bir Güneşlili olarak senin gibi bisikletsever birine rastlamak beni çok sevindirdi. Bisikletin de çok güzel :)

bkagan

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
Salcano
güzel bisiklet güle güle kullanın...geçmiş olsun dikkat edin kendinize...keyifli pedallar....

cku

Aktif Üye
Tepki
154
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
geçmiş olsun türkiyede çok normal benimde dizim yeni iyileşti.

Ramazan Gürel

Daimi Üye
Tepki
98
Bisiklet
Bianchi
tşk arkadaslar ilk hedefim saglam bir ön amortisör almak
belediyenin actıgı çukura gece 12 de girince
sountour xcm yerine fox yada havalı bi amortisör olsaydı sanırım sakatlanmazdımda bu kadar hastane parasıda vs ödemezdim :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bisiklet muhteşem hayırlı kullanın ALLAH bida kaza vermesin inş geçmiş olsun :)

Oğuz22

Daimi Üye
Tepki
52
Bisiklet
Bianchi
Bende afx 7001 kullanıyorum çok memnum.

Tepki
7
Bisiklet
Sedona
Geçmiş olsun arkadaşım belliki ucuz atlatmışsın ama burası istanbul yolda taksici minibüsçü gördünmü kaçıcaksın kasksız eldivensiz çıkmayacaksın gece kendini fark ettireceksin onların seni görmesini bekleme her zaman en kötü senaryolara hazır olabilecek her ihtimali düşünüp yola öyle çıkacaksın çukur ve ön göremediğin her şey kendini allah göstermesin havalarda bulmana neden olabilir sonra o bahsini ettiğin maşalar bile istanbulun çukurlarıyla engelleriyle baş edemez bilmediğin yollarda temkinli sürmeni tavsiye ederim bisikletin fena değil dikkatli ve hazırlıklı oman dileği ile iyi forumlar

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.388
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Öncelikle bisikletiniz hayirli ve sizede gecmis olsun. Allah bundan sonra kaza bela vermesin insallah. Sakin sucu masaya bulmayin fox da olsa sountourda (kalite düsük olamasina size katiliyorum) olsa bu kaza olacakti. Kaza geliyorum demez gelir ve akacak kan damarda durmaz. (Söyle düsünün bir tofas kazayapiyor icinden yara bere almadan cikiyorlar ve bir mercedes kaza yapiyor insanlar yaralaniyor. Demekki kalitenin kaza ile hic alakasi yok) tabiki bu tamamen benim düsüncem. Allah yinede kimseye kaza göstermesin. Siz yinede bundan sonra kasksiz ve eldivensiz kullanmayin, inanin bana faydalarini göreceksiniz.

Oğuz22

Daimi Üye
Tepki
52
Bisiklet
Bianchi
Maşanı değiştirebilirsin ama Hocamın dediği gibi suçu maşaya yükleme bence

Alperen ERTEN

Forum Bağımlısı
Tepki
255
Bisiklet
Geotech
@buraktellioglu

o bahsettigi masalar tabiri caizse arazide yapisiyor yeri bırakmıyor. ayrica sizin bildiğiniz istanbulla benim bildiğim farkli mi? cukur her sehirde var ama oyle adim basi da degil.

Ali Nihat GÖRAL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
Bisiklet
Specialized
Geçmiş olsun öncelikle..Ve aramıza hoşgeldin....Umarım bu kaza yaptığın son kaza olur.Bisikletini iyi ve sağlıklı günlerde kullan.

Yigit Kurt

Aktif Üye
Tepki
88
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Cok gecmis olsun. En kötüsü boyle olsun. Allah herkesi kazalardan belalardan korusun..

Bu arada yeni bisikletiniz de hayirli olsun. Sanirim nazara geldiniz :)