yeni aldigim kamerayinin ayarlarini yapamiyorum yardim

beverly

Forum Demirbaşı
Tepki
284
Bisiklet
Scott
yeni bi kask kamerasi aldim. markasi hoytech. bu kamera normal bi camera ya takiliyo ve taktigim kamera nin mini dv sine kaydediyo. normal kameramin markasi canon zx 85. kask kamerasini canon un video cikisina baklamam gerekiyo falat ondan sonra canon un ayarlarini yeni kameraya gore deistirmem lazim. bunu beceremedim. hoytech i aradim. canon un kask kamerasina uyumlu oldugunu fakat canon u nasi ayarlamam gerektigi konusunda bilgisi olmadigini soyledi. bende canon u aradim.yarim saatten fazla ugrastik ama musteri hizmetlerindeki adam hayatinda kask kamerasi gormedigi icin bi noktaya gelemedik. eger turkiyede bu sekilde bi kask kamerasi kullanan biri varsa bu ayari nasi yapmam gerektigi konusunda bana yardimci olabilirse cok makbule gecer. herturlu bilgi olur lutfen yardim...

Scudo

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Valla Türkiye'de bunu bulmanız zor desem...Bence foto ve video konulu bir forum bulmanız daha iyi olur ki biz, samsung un sportscam ini arastirirken birkac soru sorduk ve bayagı yorum geldi...Amerikada böyle siteler olması lazım...

Bu arada bence samsung sportscam oldukça iyi ve kask veya bir yere bağlayabildiğiniz external objektifide icinde veriyorlar...Tavsiye ederim...:)

(link)
Üstelik wireless lensliside çıkmış...Çok hoş valla...:D

Saygılar

johny/TAXI

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
788
Evet biz satıyoruz,Samsung bayisiyiz,bekleriz ama Sakarya'da.:D,kaska bağlama olayı çok iyi,şimdiye kadar sattık bikaç tane motorculara :D

SerkanEriş

Bisiklet Meraklısı :)
Tepki
170
İsim
Serkan Eriş
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
abi o firewire girişine mi bağlanıyor.. eğer öğleyse kafa kamerasını canona göre ayarlaman lazım sonra kayıt modunda olmadı play modunda otomatik kayıda geçmesi lazım.. yani ayarı canonda değil hoytechten yapmak lazım.. firewire ise sadece bağlayıp iki modda denemen bile olayı çözebilir

SerkanEriş

Bisiklet Meraklısı :)
Tepki
170
İsim
Serkan Eriş
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
firewire=ie1394 olarakta geçebilir..

beverly

Forum Demirbaşı
Tepki
284
Bisiklet
Scott
valla olayi hallettim. video girisi ile calisiyo.cok basit bi ayari varmis ama canonda bu ayari oyle alt bi menuye koymuslar ki bulmak uygulamak cok zordu. bu arada hoytech dedigim cihazin ne dugmesi ne de bi ekrani. sadece external objecktij ayni samsungtaki gibi. aradki fark benim ki samsungtan cok daha kaliyeli bi cip e sahip olup daha kaliteli cekim yapabilmesi. saolun cevaplariniz icin. (bu arada nasil cozdugume gelince canon dan biri gece 12 gibi aradi sorunu cozup cozemedigimi sordu, ben cozemedim deyince adam bi mail yolladi adim adim tum islemleri tek tek semalarla gostermis sok oldum.uygulanyinca hemen calisti tabii cihazlar)