Yeni aldığım formam ve km saatim

anlgelen_

Üye
Tepki
30
dealextreme.com'dan aldığım yeni formam ve km saatim bu sabah geldi...

Forma L beden 177 boyundayım 76 kiloyum sanki biraz daha kilo verirsem tam olacak :)bu ölçüler için almayı planlayanlar dikkat etsinler XL daha iyi olabilir, benim içinse iki ya da üç kilo vermek için güzel bir bahane oldu.
Km saati görünürde bi sorunu yok tekerlegi döndürerek test ettim çalışıyor şimdi test sürüşüne çıkacagım.

(link)
http://i54.tinypic.com/n33jw9.jpg
(link)
http://i53.tinypic.com/14ax1jo.jpg

Scudo

Barış Kılınç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.154
Çok güzel forma, ayrıca beden bilgisi için teşekkürler. 179 boy 72 kiloya da large almak gerekir herhalde.

emre gülaydın

Aktif Üye
Tepki
71
Bisiklet
Merida
Güle güle giyin. Kaç günde geldi=? Kargo ücreti yok herhalde=? Birkaç ürün baktım da gümrük olayına takılmayalım buradan.

anlgelen_

Üye
Tepki
30
Çok teşekkürler, hayır teker çapına göre ayarlamadım bilmiyordum :) şimdi bi kullanma kılavuzunu kurcalayım.

Bence 179 boy 72 kiloyada XLarge alınabilir çünkü boy olarak 179un Large bedenin, üst kısım için kısa gelecegini düşünüyorum dealextreme de tam olarak dimensionlar yazılmış ben oradan bakarak aldım.

Tepki
27
@ANIL GELENLER
güle güle kullanın ben de (link) dan fixgear marka forma almıştım.Yaklaşık 40 dolara aldım.Buradan herkese tavsiye edebilrim.Türkiye de aynı kalitedeki ürünlerin fiyatı tahminim 100-150 tl civarıdır.Siz ne kadara aldınız sorabilir miyim?

anlgelen_

Üye
Tepki
30
@emre gülaydın

23 mayıs sabah sipariş verdim 6 haziran sabahı kapıdaydı toplam fatura tutarı Forma + km saati: bedava kargo USD43.82 bence çook uygun ve hiç bir gümrük sorunu yaşamadım 150 euroya kadar sorun yok.

• Beğen
Tepkiler: emre gülaydın

Mustafa Mus

Daimi Üye
Tepki
86
Fiyat güzelmiş. Ama bu kargo bedava olayı her üründe geçerli mi? Soruma bakarak yurt dışı alışverişler için ne kadar tecrübesiz olduğumu anlayabilirsiniz:D

anlgelen_

Üye
Tepki
30
evet her ürün için geçerli 0.99 dolara aldıgınız bir ürün için bile geçerli :D

Tepki
27
formayı ebaydan almıştım ancak burda fuarda sorduğum ve 120 tl fiyat söyledikleri oakley marka bisiklet gözlüğünü de 5 dolara ücretsiz kargo ile (link) dan aldım:)tabi orjinal oakley olması beklenemez ama hiç fena bir gözlük değil.Hatta şöyle birşey başıma geldi.Gözlük elime 2 ay süre ile ulaşmadı bende paypal hesabımdan ürünün ulaşmadığını bildirdim ertesi gün dealextreme paypal hesabıma 5 doları iade etti iade ettikten 3 gün sonra ürün elime ulaştı.Tabi ben de parayı geri iade ettim.Kısacası güvenilir bir site 5 doları bile iade edilyorlar.Bence alışveriş yapılabilir arkadaşlar...

Mustafa Mus

Daimi Üye
Tepki
86
Süpermiş :D Bisikletim için arka ışık, ön far ayağı, silikon dolgulu tayt ve üst forma almayı planlıyorum. Hadi hayırlısı.

anlgelen_

Üye
Tepki
30
dealextreme.com'dan yaklaşık 2 senedir alışveriş yapıyorum sonuna kadar güvenebilirsiniz :)

emre gülaydın

Aktif Üye
Tepki
71
Bisiklet
Merida
5.30 $ a merida çanta gördüm kullanışlı birşeye benziyor. Var mı kullanan yada burada kaç TL acaba=?

GokmenOzyurt

Forum Bağımlısı
Tepki
703
Bisiklet
Cube
hayırlı olsun
benim kötü bir durumum var :(
195 boyundayım 75 kiloyum
L mi alsam XL mi kuşkuluyom
ince bir yapım var.

anlgelen_

Üye
Tepki
30
@GokmenOzyurt

195 boya L kesinlikle kısa kalacak eminim :) bence sitedeki boyutlara bir bak kendine en uygun olanı seç XL / XXL/ hatta XXXL bile var :)

anlgelen_

Üye
Tepki
30
Formayla ilgili olarak ne kadara mal oldugu ve kaç günde geldigi gibi bi kaç soru özel mesaj yoluyla geldi, ancak mesaj atma yetkim olmadığı için cevap yazamadım kendilerinden özür diliyorum, konu içeriğini inceleyebilirseniz cevapları bulabilirsiniz iyi akşamlar.

• Beğen
Tepkiler: Tolga Yücel

anlgelen_

Üye
Tepki
30
Site Hong Kong kaynaklı çoğu ürün taklit ama gayette kaliteli coolmax kumaştan teri dışa atma özelligi var "http://www.advansa.com/fibres-yarns-tr/fibres-yarns-tr/coolmax" lycralı ben çok sevdim formayı bu sitede her şey inanılmaz ucuz, almak isteyen varsa bence kaçırmasın.

Salih Çadırcı

Aktif Üye
Tepki
32
@ANIL GELENLER

Güle güle kullanın bnde tşkkrm ederm forma bilgisi için bende 69 kiloyum 179 boyundaym M beden bana olur herhalde diyordm ama... :)

anlgelen_

Üye
Tepki
30
rica ederim ilan bilgilerindeki;
üst forma için
-Chest girth: 102cm (Göğüs)
- Front body length: 59cm (Ön uzunluk)
- Back body length: 73cm (Arka uzunluk)

ölçülere dikkat edin alırken bu ölçüler benim aldığım L model için (Size-L/168-176cm)

bence size L yada XL uygun olacaktır