Yeni aldığım bisikletimden çıkardığım 24 vitesli sistemin SIFIR parçalarını satıyorum

heisenberg3910

Forum Bağımlısı
Tepki
344
Başlıkta da belirttiğim gibi sıfır bisiklet aldım.Üzerinde 8'li sistem vardı.Bisikleti hiç kullanmadan önce rubleyi, zinciri, vites-fren kollarını, arka aktarıcıyı çıkartıp 9'lu sitem taktım.Çıkardığım tertemiz parçaları satıyorum.Sadece arka aktarıcıda önemsiz bir çizik var ve vites kollarının gidona temas eden yüzeyinde çizik var.Ki bu çizikler bütün parçalarda ilk kullanımdan itibaren illaki oluşabilecek çizikler.Onun haricinde kesinlikle en ufak bir problem yoktur.Dediğim gibi zaten bütün parçalar sıfırdır.Kargo bana aittir.Ankara içinde elden alışveriş yapabiliriz.

Zeki ZÜREY

05066424676

SHIMANO ST-EF51-8R VİTES-FREN KOLU 8'Lİ SİSTEM (45TL)
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

KMC Z NARROW ZİNCİR 8'li SİSTEM İÇİN (20TL)
(link)

(link)

(link)

SHIMANO CS-HG30-81 RUBLE 8'Lİ (25TL)
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

SHIMANO ACERA RD-M360 ARKA AKTARICI (25TL)
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

TÜM PARÇALARI SET OLARAK 110TL YE BIRAKIYORUM

(link)

(link)

Scudo

heisenberg3910

Forum Bağımlısı
Tepki
344
@sadık altınbağ

Fiyatların uygun olduğunu düşünüyorum.Parçaları zaten piyasa değerinin altında altında satıyorum.

heisenberg3910

Forum Bağımlısı
Tepki
344
Ruble satılmıştır.Alan arkadaşa hayırlı olsun.
Kalan parçalar için ilan günceldir...

Tepki
43
Ruble tarafımdan alınmıştır. Zeki arkadaştan alışveriş yapmak güzeldi çünkü (hesap numarası dışında:) hiçbir zoeluk yaşamadım. Gönderiyle ilgili de elime geçene kadar ilgilendi. Kendisine teşekkür ederim. Ürün de gerçekten dediği gibi sıfır geldi, üzerine zincir değmemiş bile.

heisenberg3910

Forum Bağımlısı
Tepki
344
@Kutay Engin

Çok teşekkürler Kutay Bey :) hesap numarası konusunda biraz zor durumda bıraktım sizi kusura bakmayın.Öğrencilik işte :eek:

heisenberg3910

Forum Bağımlısı
Tepki
344
@sadık altınbağ

Kalan parçaların tamamını 85tl ye bırakıyorum en son.Yalnız bugün Konya'ya geçiyorum.Saat 18.00 de otobüsüm var, öncesinde de sınavım var.Eğer almayı düşünüyorsanız otobüsümü birkaç saat erteleyebilirim.Diğer türlü Konya'dan kargolayabilirim. :)

heisenberg3910

Forum Bağımlısı
Tepki
344
Kalan parçaların tamamı Tranzon'dan Murat arkadaşa satılmıştır.Hayırlı olsun.
Konu kapatılabilir.