yeni alacaklara ölçü

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Murat CER tarafından paylaşıldı.

1. Murat CER

Murat CER Onursal Üye

Seviye:
    merhaba arkadaşlar;
    aşağıdaki linkte verdiğim sitede bazı ölçülerinizi girerek optimum kadro hakkında bilgi alabilirsiniz...ben 19" kadro alamaya niyetlenirken sitenini tavsiyesi 14-15" oldu..

http://www.wrenchscience.com/WS1/default.asp

bu sayfada sağda seçenekler var.kullandığınız yada almayı düşündüğünüz türe göre tıklarsınız...sonra da açılan sayfalarda istenilen bilgileri girersiniz...

kolay gelsin...

2. SerkanEriş

SerkanEriş Bisiklet Meraklısı :)

Seviye:
    yaw murat dev gibi adamsın 14" kadroda çocuk bisikletine binmişe dönersin. hem asvaltta ne yapacan :D

Murat CER

Murat CER Onursal Üye

Seviye:
    ben de pek sallamadım zaten...kilo ile ilgili bi aksaklık var sanırım..benim kiloyu girince aman sen yere yakın ol gibi bi eğilim sözkonusu var sanırım :p

4. zekizeki

zekizeki Aktif Üye

Adı:
    zeki
    Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Eskinin güzel konularını ortaya çıkartmak lazım

İlginizi Çekebilir

2015-04-02 15.34.13.jpg
Arkadaslar yaklasik 10 dk once arkadas ile okul cikisi eve gelirken azicik dikkatsizlik ve sov yapma derdinden oturu 10 km ile giderken pat diye yan dustum. Bisikletin gidonunu arkadas tuttu onun...
upload_2016-10-18_9-53-55.png
Soru basit aslında: Arkadaşlarınızla yaptığınız bir performans turunda veya bir yol yarışında kaç kez rekabete girdiniz ve bu rekabetin sizi ne kadar yorduğunu görme şansınız var mı? Not: Bu...
upload_2015-6-7_11-47-20.png
Bugüne kadar rüzgarın yönünü ve şiddetini, bisikletin başına geçip de sürmeye başlayınca farkediyordum. Strava'ya yeni eklenen StravistiX bu konuda iyi bir bilgi sağlıyor. Önümüzdeki bir hafta...