2007 sezonu 1000 ytl'ye kadar olan bisikletler

Scudo

UNKNOWN

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar herkese selam,
foruma yeni katıldım yardımlarınızı bekliyorum.Alacağım bisiklet hafif kaliteli aynı zamanda ekonomik olsun.
Tavsiyeleriniz ve netten alabileceğim bir adres gösterin lütfen.

Beeyanke

Üye
Tepki
0
Herkese selamlar. Forumda yeniyim bir kaç gündür takip ediyorum.kafam bayağı karıştı açıkçası. En iyisi ben özellikleri yazayım.bilgisi olan arkadaş yardım etsin.

akşamları ve hafta sonları şehir içinde kullanım için. 400 ytl ye kadar. ne tavsiye edersiniz.netten akıyorum bazı sitelerde fiyatlar düşük görünüyor. malzemelerın markaları farklı galiba. bu arada 2 tane (eşime ve kendime) alacağım.

boy 180 kilo 86.

Teşekkürler.

hulyaars

Forum Demirbaşı
Tepki
222
Bu çalışmayı keşke bisiklet almadan önce görmüş olsaydım.marmariste internette gördüğünüz fiyatların hiçbirine denk gelen bisikleti bulamıyorsunuz maalesef vede bisiklet satan biyerler bulmak bile zor.Bir dahaki bisikletime diyeyim artık.Paylaşım için teşekkürler

SNkaraoglu

Forum Demirbaşı
Tepki
233
çok güzel eline sağlık. Ama kron xc 2000 fiyatını görünce bir an sevindim 665 ytl. sonra baktımki 850 civarıda. eurodan çevirildiği için heralde...

en3s

Üye
Tepki
0
ben daha yenı bısıklete merak salmıs bır genc olarak bana hangı fıyatı 300 cıvarında olan bısıklet onerebılrısınız tesekkurler

astur64

Üye
Tepki
0
arkadaşlar kızıma bianchi scarlet almayı düşünüyorum daha 11 yaşında ama hevesli şuanda arada bende binerim diye düşünüyorum tavsiyelerinizi bekliyorum selamlar...

muhittin06

Üye
Tepki
2
Kesinlikle tercihim corratec.Duyduğum kadarıyla 2008 corratec modellerinde acera ve alivio lu modeller de gelecekmiş.Fiyatlar çok cazipmiş.500 ytl ile 650 ytl arası bisiklet alacaklar beklesin bence.Kesinlikle değerlendirilir.Delta bisiklet sürpriz yapacakmış.

Tepki
0
Beyler gerçekten çok başarılı olmuş emeği geçen herkezin eline sağlık. ben de bisiklet almayı düşünüyordum bu liste çok aydınlatıcı oldu tekrar Teşekkürler

birkan

Üye
Tepki
1
bdne sedona CD741 düşünüyorum arkadaşlar yardımcı olurmusunuz kullanan veye bilgi vericek olan varmı ???

Tepki
15
Bisiklet
Merida
Sedona741 nasıl bir bisiklettir sizce veya bu gün itibariyle yeni modeli varmıdır?

pentimento

Üye
Tepki
0
Ercan bey gerçekden harika bir çalışma yapmışsınız, emeğineze sağlık

Tepki
1
Güzel çalışmanız için teşekkürler.Şehir bisikletleriyle ilgilenen arkadaşlar varsa böyle bir çalışmayı onlardan da bekliyoruz.Teşekkürler

Tepki
24
İsim
baran akdağ
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Carraro
çok güzel bi çalışma ellerinize sağlık

13laila

Üye
Tepki
1
Süper bir rehber:) herkesten önce benim teşekkür etmem gerekir diye düşünüyorum. Şu sıralarda bisiklet almaya çalışıyorum ve sizin listedekiler gibi fiyatı en fazla 1000ytl civarında olsun istiyorum...
elinize sağlık teşekkürler...