yedili ruble 10 tl

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
(link)
fiyatı dibe vurdum .:eek:
şubeden teslim kargo dahil 10 tl yalnız rubleyi alanın hiç şansı yok diğerlerini de alır. parça eksiltmem.
içlerinden herhagi birini almak isteyen rubleyide alır. ısrar etmeyin teketek kesin satmayacağım :D
kargo ile yollarsam bununla birlikte 4 adet ciklet bir adet traş bıçağı hediyem olur .

bu sayfayı yollayarak vaktiniz aldığım için özür dilerim ama bunları gerçekten satmak istiyorum.:(

not : izmirde olan gelir alır .yekünü 3.tl artı zorla bir çay içer.:) elden alana yanında da bir adet 28 cant iş görür bir yollastiği. zorla verilir.

alacak arkadaşlar lütfen özelden mesaj atınız .

Scudo

Aydın

Forum Bağımlısı
Tepki
940
Abi alemsin valla, bu nasil ilan, guldurdun sabah sabah beni. Abi ben geleyim, yol parami da verir misin acaba? :D

emreden

Forum Demirbaşı
Tepki
288
Bisiklet
Corratec
hasan abim süpersin yaa, forumda mesajlarını genelde ilgiyle okuyorum ve hepsi çok samimi ve seviyeli oluryor..
iyi satışlar

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
abi ben sakıza talibim.adresimi özelden yollayım.param yok hediyeyi bari alayım dedim:D :D :D .iyi satışlar dilerim...

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
sırf hakan abinin çayını içmek için ondan sid wc bile alınır :D :D :D

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
Arkadaşlar malzemeler satılmıştır:) ufak tefek artanlar oldu malesef :(
ihtiyacı olan bana özelden mesaj atsın ilgilenen herkese çok teşekkürler .
yani bu kadar taleb olacağını bende tahmin etmemiştim şaşırdım:p .
herkese çok teşekkürler .
özellikle ciklet(sakız) konusundaki sorular beni çok şaşırttı bir arkadaş ne kadar kullandınız :eek: dedi bende... pek fazla değil ...diye bildim :D
size zahmet konu kitenirse çok sevinirim