Yazın Siyah forma Çok SICAKLATIRMI ??

tunahan beyhan

Forum Bağımlısı
Tepki
154
Bisiklet
Carraro
Merhaba Forma + tayt alıcam Tüm beğendiğim formalar siyah renkte. Bisikletimde full siyah ve kırmızı renk uyumu var. Yazın siyah forma alsam beni çok etkilermi çok sıcaklarmıyım siyah forma kullananlar dan yorum alabilirmiyim...Beyaz forma kullananlarda görüşlerini yazarsa sevinirim.

Scudo

Kadir Altuntaş

Forum Bağımlısı
Tepki
678
Bisiklet
Whistle
Arkadaşım şu anda formam yok ama siyah,koyu renkler hangi elbise olursa olsun Güneş ışınlarını direk alıp sıcak tutacağını biliyorum.:( Bence beyaz...:)

tunahan beyhan

Forum Bağımlısı
Tepki
154
Bisiklet
Carraro
Bende ondan korkuyorum Fakat şimdi beyenmediğim beyaz formalardanmı almak zorunda kalıcam...

Sabri Atalay

Daimi Üye
Tepki
245
Bisiklet
Trek
Merhaba
Siz siyah forma ile bisikletin üstünde durup güneşin altnda oturmayacağınız için korkmayın.Gönlünüzün istediği rengi alın gitsin.

tunahan beyhan

Forum Bağımlısı
Tepki
154
Bisiklet
Carraro
@Sabri Atalay

Ama yolda giderken Özellikle Bayır çıkarken güneş varken beni etkilemezmi bayırları 20 tempo filan çıkıyorum zaten onu harareti var birde forma yüzünden hararet basarsa çok kötü acaba bu oluyormu bunu merak ediyorum :S

Onur Özgün

Aktif Üye
Tepki
59
@Sabri Atalay

Gece mi seyahat edecek ? Dıştan gelen güneşin tüm sıcaklığını üzerinize çekeceğiniz gibi, tüm metabolizmanız da faal halde olacağı için iç sıcaklığınız da artacak, bence cehennem ızdırabı çekersiniz.

• Beğen
Tepkiler: Sinan Ceylan

Hamza Hakkı

Forum Demirbaşı
Tepki
303
Bisiklet
Giant
Siyah forma kullanıyorum güneşli havada giydim formayı hareket halinde olduğumuz için rüzgarın da etkisiyle sıcak olmuyor. Ama yaz sıcağının altında biraz etkisi olacaktır. Hoşunuza gittiyse alın bence.

tunahan beyhan

Forum Bağımlısı
Tepki
154
Bisiklet
Carraro
Link atmama yasakmı bilmiyorum ama Şu iki forma arasında kaldım Eyer yasaksa Şimdiden özür diliyorum (olup olmadığını bilmiyorum)

Hamza Hakkı

Forum Demirbaşı
Tepki
303
Bisiklet
Giant
@tunahan beyhan

Specıalized'in forması gerçekten çok güzelmiş. Ayrıca takımlar sıcak olacağından dolayı siyah renk forma ile yarışa çıkarmazlardı.

• Beğen
Tepkiler: tunahan beyhan

Sabri Atalay

Daimi Üye
Tepki
245
Bisiklet
Trek
Merhaba,
Rampayı 20 KM ile mi çıkıyorsun? Düzde kim kaçla gidiyorsundur. :)Siyah mavi beyaz fark etmez gönlünün beğendiğini al.Bisikletçinin iki korkusu vardır karşıdan gelen rüzgar ve yağmur.Güneş önemli değil.Bende lacivert renk forma kullanıyorum.

tunahan beyhan

Forum Bağımlısı
Tepki
154
Bisiklet
Carraro
@Sabri Atalay

antremanlıyım yaşımda genç olunca basıyorum :) Bendede şuan larcivert var XTR forma fakat Yeni almak istiyorum sanırım yine Siyah alıcam :S