Yazın Bisikletle Avrupa Turu

Tepki
12
Yazın iki haftalık bir tura çıkmayı planlıyorum. Pasaport/vize/sağlık/para sorunu bulunmayan bir iki yol arkadaşı bulabilsem güzel olurdu. Güzergahı halen araştırıyorum. Eğer beraber gelecek birileri çıkarsa rotayı beraber belirlemek daha doğru olur.

İzmir'den feribotla İtalya'ya geçip oradan başlanılabilir veya uçakla bir yerlere gidilip bir kaç ülke/şehir gezilip dönülebilir. İstanbul'dan kara yolu ile Bulgaristan/Yunanistan opsiyonunu ilginç gelmediği için düşünmüyorum.

Scudo

yolcu...

Aktif Üye
Tepki
46
Bisiklet
Trek
selamlar; benim vize sorunum yok, nasıl bir tur düşündüğünüzü biraz açarsanız iyi olur..çadır konaklamalı mı? otel mi? size uyarsa, çeşmeden sakız adasına geçip, 15 gün ege adalarını turlaya biliriz..çeşme sakız 10 euro gidiş dönüş..oradan feribotla girite yada midilliye geçile bilir ...ya da önce tarih belirleyip bir hafta sonu sakıza geçelim..orayı turlarken, sonrası için proğram yaparız..

Tepki
12
@ibrahim taş

İbrahim Bey,

Bu turda çadırda konaklamayı düşünmüyorum. Zaten bisikletle yol alınıp terlenecek. Rahat bir yatak ve banyo olmadan çekilmez. Ege adalarından sonra programı ne şekilde uzatabiliriz?

Teşekkürler