"Yazıklar Olsun".....

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Merhaba arkadaşlar,

son günlerde yaşadığım talihsiz olayları beni tanıyanlar yada yazılarımı okuyanlar bilirler. İyilik yaptığım insanlara iyilik yaptığımı söylemek hiç hoş değil. Ancak hayatım boyunca iyilik yaptığım kişiler arasında beni bu kadar pişman eden başka bir insan olmamıştır.

O kadar ki beni burada böyle bir konu açmaya kadar getirmiştir. Konu içeriğinde resimlerini eklediğim ödemeyi geçtiğimiz günlerde sessizce yapmış olmama rağmen hala bu şahıs ve yandaşları beni rahat bırakmıyor mesnetsiz iddalarda bulunuyorlar.

Durumun bu hale gelmesinde elbette benim de hatam var! Ancak bu kadar da A.......k olunmaz. Hesap numarasını defalarca istememe rağmen nihayet verdi ve hesabına benden alacaklı olduğunu idda ettiği parasını kendisi geri çekemediği için ödedim.

Ama hala bitmedi. Ben nasıl bir hata yaptıysam, bu insana nasıl inandıysam çözemedim.

Parasını Paypalına geri yatırdığım gün.... (25.08.2015)
11948491_1136354686393689_508396746_o.jpg

Ve bana o konuyla ilgili gelen yeni mesaj.
(Üyenin kayıt tarihi 26.10.2014 ama bugüne kadar hic kullanmamış bu hesabını. Tuaf olan 1 senedir sadece bana mesaj geliyor.)
Forum.png

Scudo

Osman Tuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
1.173
Bisiklet
Bianchi
@Murat Cömez En kısa sürede bu sorunları def etmen dileğiyle. Bazı insanlar ,..... eh işte anlamışsınız dır yapacak bir şey yok :( Sizin adınıza üzüldüm, geçmiş ola.

• Beğen
Tepkiler: SerkanH

cpt.erhan

Daimi Üye
Tepki
200
İsim
Erhan
Bisiklet
Specialized
@Murat Cömez Abi seni bilen biliyor. Bu forumda iyiliklerinin haddi hesabı yoktur. Gerek maddi gerekse bilgi ve tecrübelerinle herkese yardımcı oluyorsun. Para peşinde olan birisi gidip canyon bisiklet hediye etmez. Sen canını sıkma böyle durumlarda. Biz senin yanındayız :harika:

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kotulemek için açılmış fake bir hesap, umursama abi.

• Beğen
Tepkiler: Murat Cömez

Çağlayan

Forum Bağımlısı
Tepki
890
Murat Çömez; sizin yıllar önce bir arkadaşımıza para istemeden hediye ettiğiniz yedek parçalardan anımsıyorum ve yardım sever bir insansınız, Bu şuna benziyor; bir gün biri içi boş bir cüzdan bulup ve cüzdanı sahibine teslim ettiğinde, cüzdan sahibi de cüzdanın içerisinde 50 tl olduğundan bahsedip para talep etmesi gibi, çok yazık insan oğlu işte çiğ süt emmiş.

Uğur Can S.

Aktif Üye
Tepki
54
İsim
Uğur Can Saraçoğlu
Bisiklet
Scott
Hocam dert edilecek birşey değil. Sıkmayın canınızı bu platformda kimsenin şu yazılanları ciddiye alacağını düşünmüyorum. Karalamaya çalışmış aklı sıra üç kağıtçı ...

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
meyve veren ağaç taşlanıyor gerçekten. :uzgnm:

mehmet.ali

Forum Bağımlısı
Tepki
2.933
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Abi sen beni hiç dinlemiyosun. Gül geç boşver diyorum. Herkes senin nasıl biri olduğunu biliyor.

• Beğen

barayda

Daimi Üye
Tepki
173
İsim
barayda tunca
Bisiklet
b'Twin
İnsan gerçekten hayret ediyor.

• Beğen
Tepkiler: furkantrojka

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
Abi olmuş geçmiş. Seninle yakın olanlardan birisi ve olaydan haberdar olan birisi olarak ben de üzüldüm böyle şeyler olmasına. Ama yapacak bir şey yok. Önümüze bakmamız lazım. Geride bırakmak en doğrusu olacak. Amaçlarına ulaşmak için çaba gösteriyorlar. Herkes seni tanıyor, biliyor. Canın sıkma. Biz yanındayız ve biliyoruz seni...

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@chnkrmz

Evet cihan sen haklisin, meyve veren agac taslandi ve o agac soldu. Galiba bundan sonra biraz zor meyve veriri.:(:acpsnr:

@mehmet.ali
Mehmet evet sen bana söylemistin ama iste bazende gülüp gecilmiyor.
Beni taniyanlardan ve öyle düsünmedikleri icin onlara cok tesekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: Halilibrahim

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@barayda
Barayada neden hayret ediyorsunki? Sende iste onlar gibi birisin ayni, sanada yardim etmeye calistim ama sen beni foruma hakkimda yazdiklarinla beraber aklinca rezil etmeye calistin. Sana konularimda olsun özelden olsun benim konularima yada yorumlarima birdaha cevap verme demistim ama görüyorumki yaptiklarindan utanmissin ve bana ikidebir begeni atiyor ve güzel yorumlar yaziyorsun. Bence biraz gururun varsa dediklerinin arkasinda dur ve yazma. Gururlu bir insan kesin benim dedigim gibi yapar.

ismail.yüksel

Forum Demirbaşı
Tepki
276
sizin bu konuyu facebookta da açmışlardı, kendilerini haklı çıkarmaya çalışmışlar falan. forumda ismini veremem diyordunuz facebookta alenen yazmışsınız hayırdır dediğim de üstüme çullanmışlardı :)

kronik

Aktif Üye
Tepki
56
İsim
volkan
Bisiklet
Mosso
Paypalla odeme kabul etmek gercekden buyuk risk, yaklasik 2yil once bir bilgisayar oyunu hesabi satmistim bi amerikaliya, alisverisi yaptik. 2hafta sonra paypala parasinin iade talebi yapmis. Paypalin turkiye ofisinde calisanlar bildigin coban kendinden haberleri yok, fiziksel olmayan bir urunde hakkinizi savunamayiz dedi, bende odemiyorum o zaman paranizi naparaaniz yapin demistim(hesabimda olan parayi cekmistim, iade talep edince bakiyem -ye dustu). 3ay boyunca mail atip durdular sorna hesabimi ve kayitli k.kartini silmisler.

Paypal aliciyi fazla koruyor, buyuk paralar icin risk almaya degmez.heleki amerikali degilseniz.

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@chnkrmz
Demek mecburiyetindeyim cihan cünkü dedirtiyorlar.

@ismail.yüksel
Sen ciddimisin Ismail, bana linkini verebilirmisin facebookdaki konunun. Onlar görülmeyen yerlerde erkek oluyorlar, senide facde göremedikleri icin erkelik taslamislardir.:)

• Beğen