Yaz mevsiminin gelmesi sizde neleri çağrıştırıyor?

Osman Tuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
1.173
Bisiklet
Bianchi
Merhaba arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim üzere, yaz mevsimi sizde ne/neler çağrıştırıyor? Yada sizce yaz demek ne demek?
Bence:
Yiyecek boyutu; Sabah erik, öğle erik, akşam erik+karpuz.

karpuz1.jpg
gece-kütür-kütür-erik-yemek_616316.jpg

Bisiklet boyutu; Sabah erken dağa tırmanış, öğle siesta ;) akşam duruma bağlı (konser, tiyatro, etkinlik)

turkiye-bisiklet-federasyonu-ve-salcano-bisiklet-f-1431104307845.jpg

siesta.png

concert_shuttershock.jpg

Doğa boyutu; Deniz suyunun ısınmasıyla tabi ki, yazlığa hucüümmmmm :D Her ağaç yaprağının ve çiçeğin kendine has rengini ortaya çıkartması ve renk cümbüşünü yaratması. (Aslında bu ilkbaharı kapsıyor ama neticede yaz işte :D

yaz-duvar-kagitlari-15-kralizasyon.jpg

İlkbaharın Başlangıcı.jpg

Daha da aklıma şuan bir şey gelmiyor devam sizlerde haydin.

Scudo

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Yolda giderken el arabasina kazan konmuş sokak saticilarindan gelen enfes haslanmis misir kokusu, mahalleye girdiginde cizz-zzzZzZZZ efektleri eşliginde burnuma gelen biber kizartmalari kokusu ve 100 kg lik abllalarin giydigi taytlarin beynimde olusturdugu bezginlik duygusu

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Geçen sene cevaplasaydım bu soruyu şöyle derdim; 6 kanal rc heli ile ortalığı pervane sesiyle inletmek, Dünya'nın en iyi 3'üncü Blitz Brigade oyuncusu olarak hergün en az 10 saat acemileri pataklamak, ve yine aynı oyunda haritanın dışına çıkıp herkesi öldürmek ama ölmeden maçı bitirmek, diecast koleksiyonunun hergün iki kere tozunu almak, powerbank'e bağlanmış vantilatörün altında pineklemek, meyveleri daha yemeden yemiş gibi yapan kokusunu hatırlamak, sürekli bozulan vites ayarıyla uğraşmak derdim.

Ama bu sene ne diecast koleksiyonum var, ne 6 kanallı rc helimi uçuruyorum, ne Blitz Brigade oynuyorum, ne de hergün ayarı bozulan ucuz bi bisikletim var. Artık bu sene tüm yazı, diğer yazlardan farklı bi şekilde geçirmeyi planlıyorum. Belki de bunun en büyük sebebi şimdiye kadar sürmediğim yol bisikletine artık sahip oluşumdur. Herşeyi iyi de parçası çok pahalı keratanın. Bi masraf çıkartsa çoğu durumda elimdeki bi aleti satmam gerekiyo :)

BicycleLover

Forum Demirbaşı
Tepki
363
İsim
lazım değil
Bisiklet
Salcano
Terlemek. Daha çok terlemek. Daha daha çok terlemek. Nemm nemm neeeeeeeeeğm

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Havuz deniz ve bol bol bisiklet çağrıştırıyor. :)

• Beğen
Tepkiler: Osman Tuğrul