Yaz için tur arkadaşı

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Mehmet Kepme tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet Kepme

Mehmet Kepme Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba üniversite öğrencisi oldugum için sadece hazları tur yapabiliyorum, yazın aklımda Ege-Akdeniz turu var sabah 4-5 gibi çıkmayı dusunuyorum yola, sıcaklardan dolayı, ancak yanıma arkadaş arıyorum eger bırını bulabilirsem güzergaha beraber karar vermek isterim.

2. Barkın Güngül

Barkın Güngül Yeni Üye

Seviye:
    Bende Osmangazi Üniversitesinde okuyorum.Uzun yol tecrübem olmadı ama katılmak isterim.İstersen bir konuşalım.

İlginizi Çekebilir

Website_Drafting_Image_20m_2048x2048.png
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...
PicsArt_09-19-07.46.46.jpg
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Merhabalar herkeze Bu gün size bu işlerde acemi olan birisi olarak kendi kafama göre yapmış oldugum tarifi anlatmaya çalışıcam ilk defa...
3.jpg
www.britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...