Yaz geldi, hangi güneş kremini kullanıyorsunuz?

bibisiklet

İki Çay Bi Bisiklet
Konular
13
Bisiklet
b'Twin
Merhaba arkadaşlar, bisiklete binmeye yeni başladım ve haliyle bisiklet binerken güneş yanıkları da kaçınılmaz. Ancak her krem doğru krem olmayabiliyor, mesela çocuklar ya da hassas ciltler için üretilmiş kremler yoğun yapılarından dolayı terlediğinizde, yol tozuna maruz kaldığınızda yapış yapış oluyor. Bu durumlar çoğu normal krem içinde geçerli. Demem o ki sizler hangi kremi kullanıyorsunuz ve neden?

MertAG

TamBirTroll
Konular
25
Bisiklet
Kron
1 lt suyu toprağa döküp çamur yapıp onu kullanıyorum sunçamur ismide 100 faktöre kadar gideri var :D

Tepkiler: o.kucuk

serpol79

Aktif Üye
Konular
0
Adı
serkan
Bisiklet
Fuji
@ozalkadir arkadaşım espiri yapılıyor alınm alütfen.

Son düzenleme:

Gixxer

Forum Demirbaşı
Konular
23
Adı
Yiğit Tabas
Bisiklet
Focus
Nivea iyidir, Alman.. :harika::harika:

Reha Oğuz Altuğ

Aktif Üye
Konular
6
Bisiklet
Trek
Aslında bu sizin teninizin beyazlığına ve hassasiyetine bakar.
Beraber turladığımız bazı arkadaşlar hiç kullanmıyorlar, bir sorun da olmuyor.
Ancak ben iki hafta önce Eskişehir gibi pekte sıcak olmayan bir memlekette acayip yandım.
Hatta pişerek kıpkırmızı oldum. Biraz bepanten (benim çocuklar sağolsun) tedavisinden sonra kendime geldim.
Şimdi de deri döküyorum.
Hassas bir cildim olması nedeniyle normalde @Ozan Yiğit Tabaş ın da önerdiği Nivea'nın 50 faktör güneş kremini kullanıyorum.
Bana iyi geliyor biraz daha esmer arkadaşları 30 faktör de kesebilir.

Not: Kış mevsiminde herkes beyazlaşıyor ama gerçek peynir beyazlar yazın başında ıstakoz renkleriyle kendilerini belli ederler.

Tepkiler: AliG.

E2NT

Üye
Konular
6
Adı
Ertan
Bisiklet
Bianchi

Gixxer

Forum Demirbaşı
Konular
23
Adı
Yiğit Tabas
Bisiklet
Focus
Aslında bu sizin teninizin beyazlığına ve hassasiyetine bakar.
Beraber turladığımız bazı arkadaşlar hiç kullanmıyorlar, bir sorun da olmuyor.
Ancak ben iki hafta önce Eskişehir gibi pekte sıcak olmayan bir memlekette acayip yandım.
Hatta pişerek kıpkırmızı oldum. Biraz bepanten (benim çocuklar sağolsun) tedavisinden sonra kendime geldim.
Şimdi de deri döküyorum.
Hassas bir cildim olması nedeniyle normalde @Ozan Yiğit Tabaş ın da önerdiği Nivea'nın 50 faktör güneş kremini kullanıyorum.
Bana iyi geliyor biraz daha esmer arkadaşları 30 faktör de kesebilir.

Not: Kış mevsiminde herkes beyazlaşıyor ama gerçek peynir beyazlar yazın başında ıstakoz renkleriyle kendilerini belli ederler.
Aynen öyle. Ben buğday-esmer tenli olsam da ennem bembeyaz tenli. Yazın başında ben hemen bronzlaşmaya başlasam da ailenin beyaz üyeleri kıpkırmızı oluyor, yanıklarla uğraşıyor neticede bir de bronzlaşamıyor yandığı ile kalıyor. Çok can sıkıcı bir durum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Başlığı açan
Başlığı açan
bibisiklet

bibisiklet

İki Çay Bi Bisiklet
Konular
13
Bisiklet
b'Twin
Aslında korumadan çok yapış yapış olma durumu daha önemli benim için bisiklette. Çünkü gerçekten çok kötü oluyor cildiniz yağdan nefes alamaz duruma geliyor.

Tepkiler: serpol79

semih_07

Aktif Üye
Konular
20
Bisiklet
Sedona
2 3 yıl önce aldığım nivea vardı ama kullanmalımıyım emin olamadım, üzerinde son kullanma tarihi yazmıyordu o yüzden gidip rossman'ın kendi ürettiği (50 faktörlük) 25 liralık yağlardan aldım diğerlerinin fiyatı maşallah 40 50 lira.10 kere sürsem bitecek muhtemelen ufacık şişeler.kokusu filan güzeldi.ekleme yapayım yapış yapış oluyor yağdan demişsin bunda öyle birşey olmuyor fısfıslıyorsun istediğin bölgeye sonra elinle yayıyorsun aşırı yağlı değil parlak güzel bir görüntü veriyor :)

Berk Karaca

Daimi Üye
Konular
7
Bisiklet
Giant
@ozalkadir Şu ürünü tavsiye ederim:

Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Ben de yapış yapış olma ve pırıl pırıl parlama durumundan muzdariptim, bu ürün oldukça işime yaradı.

celilcetiner

Forum Demirbaşı
Konular
12
Bisiklet
Specialized
Alanya güneşinde bisiklet sürdükten sonra ben temsili

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/60/51/bc/6051bcef71b5fed2c199f2ef9a6ab64c.jpg

kadir karakaya

Forum Demirbaşı
Konular
10
Adı
kadir
Bisiklet
Bianchi
@Ozan Yiğit Tabaş ve @ozalkadir normal tenler icin belki iyi olabilir orasini bilmiyorum ama eger ki cildin hassas ise ise yaramiyor. Bende 50 faktorlu olani var. Ama yine kullanmamis gibi yaniyorum. Cok az etki ediyor.

ercst0rm

Forum Bağımlısı
Konular
4
Adı
Ercüment
Bisiklet
Specialized
gunes yaniginin acisini oldum olasi sevmedim,krem kullanan arkadaslar vicik vicik olmuyor mu terleyince bu durum? bu durumu aydinlatirsaniz sevinirim cunku yazin gece surusunu tercih eden biriyimdir,paylasim icin tesekkurler mevsimlik konular hep ilgimi cekmistir:)

Tepkiler: bibisiklet
Yukarı Alt