Yayla Yayla Doğu Karadeniz... 2.Bölüm (Gito-Zargistal)

jamssea

Daimi Üye
Tepki
205
Harika bir tur.Oralarda nefes aldığını hissediyor insan.Çok başarılı geçiyor turunuz.Fotoğraflarla bizi de ortak edip paylaşmanız bir harika.Saygılarımla.

• Beğen
Tepkiler: optimist
Scudo

optimist

Üye
Tepki
131
@jamssea
Evet, küçük sorunlar, bazı rota değişikliklerine karşın güzel bir tur oldu diyebilirim... :) Sizlerle paylaşmak da güzel..:) :) Teşekkürler...

scofoid26

Aktif Üye
Tepki
129
harika bir gezi yapmışsınız,hayallerimde olan bir gezi ama bir türlü fırsat bulamıyorum.şimdi sizin fotoğraflarınızla gitmiş kadar oldum,kendimi böyle teselli ediyorum.emeğinize sağlık
paylaşım için çok teşekkürler

• Beğen

cado

Aktif Üye
Tepki
201
merhaba
aslında söylenebilecek pek de kelime kalmadığı için içimdeki sese bırakıyorum.şu ana kadar yaşayamadığım bir güzelliği öyle güzel sundunuz ki ,inanın bende denizliyi terketmeyi ,hatta oraya yerleşmeyi tüm anlatımları okurken düşündüm.
tabiat iyi bir ev sahibi.insanoğlu da kötü bir misafir.tüm bu kötü misafirliğe karşı , tabiat evsahipliğini iyi başarıyor sunduklarıyla. sayenizde iyi misafir ve iyi evsahibini birarada görmek çok keyif verici idi.dünya hep böyle kalabilse keşke......
hepinizin ayağına sağlık böyle bir güzellik için herşey değer sanırım.

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
Ömür boyu unutulamayacak harika bir gezi... Gezideki tüm arkadaşları tebrik ediyorum... Karadeniz yaylalarında dolaşırken bizim de en büyük korkumuz, haritaların yeterli olmaması yüzünden yanlış yerlere doğru yol alıp, büyük emeklerle tırmandığımız yerlerden geri dönmekti. Geçen yıl arkadaşlarımla İkizdere'ye Uzungöl, Arpaözü, İspil ve Anzer Yaylası üzerinden gelmiş, İkizdere'den Çağrankaya Yaylasına tırmanmıştık...

Paylaşımlarınız için çok teşekkürler...

optimist

Üye
Tepki
131
@Süleyman Şatır
Merhaba Süleyman Ağabey, haritaların yetersizliği konusunda çok haklısınız, bazı yollar haritada var gerçekte yok, bazıları ise var ama haritada yok...:cool:
Aslında biz de sizin rotanın tam tersine, İkizdere'den Uzungöl'e yaylalardan geçecektik, fakat Of'a gidince karar değiştirildi... (Arkadaşımızı karşılamaya Of'a gitmiştik, geri dönmek istenmediğinden...;) )
İyi günler dilerim...:)

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
Arkadaşlar bu kadar acımasız olmayın lütfen :) İçim sızlaya sızlaya baktım resimlere.Bazı manzaraları bu tip yerlerde bolbol gezmeme rağmen şimdiye kadar hiç görmedim ve büyük bir imrenme duygusu içinde baktım resimlere. Sizi yürekten kutluyorum.

İnşallah ben de bir gün bu güzelliklerin doruk noktalarında gezebilirim.(O gün mutlaka gelecek) Ve yine inşallah her doğa hayranı buraları görüp elinde olmadan da olsa şimdiye kadar neler kaçırdığının farkına varır.

Tekrardan tebrik ediyorum sizi....

optimist

Üye
Tepki
131
@bisikletcanavari
Umarım arzunu gerçekleştirme fırsatı yakalarsın... Çok teşekkürler!..:)

Ahmet ERTAN

Forum Bağımlısı
Tepki
692
Bisiklet
Scott
ula uşaklar selam:
bana memleketimi yaylarımı gösterdinizya çok tşekkürler uzun yıllar gidemedim işten dolayı cok güzel resimler, bakarkan zevk aldım
tebrik ediyorum gercekten mukemmel fotolar
benim yapmayi istedigim tek gezidir,karadeniz gezisi. ileride tabiki düşünmekteyim. teşekkür ediyorum gezinizi paylastiginiz icin.
hoşçakalınn ..........

• Beğen

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Harika bir karadeniz ve yaylalar gezisi olmuş.Emeği geçen herkezin pedallarına sağlıklar olsun.Bisikletsiz gününüz olmasın.Paylaşım için binlerce teşekkürler...

memre

Üye
Tepki
112
merhaba,

fotograflar çok güzel, yollar, hele karadeniz yolları çok güzel. Ellerinize ayaklarınıza sağlık. iç geçirerek okuduğum bir gezi gerçekleştirmişsiniz. paylaşımınız için tesekkurler...

• Beğen

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Yavuz Abi ellerine sağlık. Muhteşem fotolara baktıkça sanırım yine özledim Karadeniz'i.... Oy oy doyum olmuyor yahu. Yeşil arsızı mı oldum ne?...

• Beğen

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Üstadım İkinci sunumunuzu da,ilki kadar hoş nefesle okudum.
Ne güzel keşif ve kesişmeler onlar öyle.Düşüşünüze üzüldüğümü ayrıca belirteyim.
Benim başıma da olmuyacak yerde Artvin Şafşat ilcsine bağlı Karagöl dönüşü geldi.Yüklü düşüş başka düşüşe benzemiyor.
Yayla yayla seyir halinde olmanız güzel,herne kadar çıkmaz yolla karşılaşıp geri dönmüş olsanızda.En azından oraları gördünüz.Gözleriniz dolu dolu görsel zenginliklerle karşılaşmış oldu.
Videolar için Sevgili Erkut'a tekrar teşekkür ediyorum.

Yüreğim ve Sevgimle.

• Beğen

optimist

Üye
Tepki
131
@candede

Değerli Can kardeşim, ilk bölümdeki o güzel yorumunu da okudum çok çok çoook teşekkür ediyorum... :):)
Sizde gördünüz işte, harika bir doğası var oraların, etkileyici ve de çekici. Hemen üstte Kevser kardeşimin yorumunda söylediği gibi insanın aklı oralarda kalıyor, yeşilin büyüsü galiba...;)
Hem yarışlarda hem de doğa turlarında yer aldığımı söylemişsin, benimkisi hem doğa hem bisiklet tutkusu olsa gerek...:D
Sizin turdan haberim var, sağolsun Rahman kardeşim buraya yazdığı yorumlarda hep durumunuzdan bilgi verdi. Ben de sizlerin maceralarınızı merakla bekliyorum, umarım yakında okuruz... Bu arada sana da geçmiş olsun, umarım pek bir şey olmamıştır...
Esenlikle ve sevgiyle kalasın, selamlar!..

(Küçük bir not: Turumuzun anlatımı 4 bölümden oluşuyor. Yalnızca bu iki bölümden ibaretmiş gibi bir izlenim var sanki, diğer bölümler de forumda mevcut yani, bilginize...)

• Beğen
Tepkiler: candede