yayınlanmayan ilanlar'la ilgili

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında miral atlı tarafından paylaşıldı.

1. miral atlı

miral atlı Yeni Üye

Seviye:
    merhaba dün itibariyle bmx ile ilgili 3 tane farklı ilan verdim,henuz yayınlanmadı
    genel kurallar harıcınde baska bır kıstasmı vardır ılanların yayınlanması ıcın?

2. Deniz

Deniz Üyeliği iptal edildi.

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Forum kuralları linkini aşağıda paylaştım. Tüm kuralları okuyun. Özellikle de 4. mesaja lütfen dikkat ediniz:

https://www.bisikletforum.com/announcement.php?f=31&a=10

Muzaffer YILMAZ bunu beğendi.
    miral atlı

miral atlı Yeni Üye

Seviye:
    forum'a kayıt sırasında kuralları okudum fakat tahmın edemedım ıkıncı el bolumunde'de farklı kıstasların olabılecegını
    dedıgınız gıbı forumu gıdısatı ve kalıtesı ıcın gereklı vede işe yarıyorsa problem degıl
    ılgınıze tesekkurler

İlginizi Çekebilir

maxresdefault.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
marco-pantani.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...
upload_2016-8-14_11-34-16.png
Merhaba. Power metre almayı düşünenlere fikir vermesi için yeni satın aldığım power metreyle edindiğim tecrübeleri burada paylaşacağım. Antrenmanlarımın detaylarını foruma yazmayı sevmem. Çünkü bu...