Yaşasın Yaşam__Samsun'da... Harika Fotoları Görmek İçin...

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
620
Arkadaslar Suan da Samsun'dayız ayrıntılar ve Artvin-Rize-Trabzon-Giresun Fotoları Bloguma Eklendi

2 Foto koyuyorum Heycanlanmanız için...

http://www.hizliresim.com/2008/6/29/2472.jpg

http://www.hizliresim.com/2008/6/29/2475.jpg

DEvamı (link) 'da arkadaslar... mutluyuz...

Scudo

AydınGünaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
1.381
fotografları gezinizi inceledim güzel bir tur olmus ve paylaşım için tskler paylaşımlar bizim gözümüzü gönlümüzü cesaretimizi dahada üst seviyelere cıkarıyor... yolunuz ve bahtınız açık olsun..

• Beğen
Tepkiler: Feyyaz Alaçam

çağdaş

Daimi Üye
Tepki
174
Merhaba ben Çağdaş yapmakta olduğunuz bu gezide sonsuz desteğimiz sizinledir.Kazasız belasız bir gezi olmasını diliyorum umarım herşey yolunda gider sorunsuz bir gezi olur YOLUNUZ HER ZAMAN AÇIKK OLSUN...

• Beğen
Tepkiler: Feyyaz Alaçam

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
620
ilginize tesekkürler arkadaslar... Suan Samsun'dayız... asırı sıcak var 3 saat sonra buradan hareket edicez Sinop'a dogru... Hersey yolunda,mutluyuz...

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
620
Arkadaslar Yaşasın Yaşam Bisikletle Türkiye Kıyıları Turu projemde artık tek başınayım.Yoldasım Furkan zorlandıgını ve bacak arısının oldugunu söyledi.Sinoptan otobüse bindi ve kayseri'ye gitti.

Yoldasımın tura devam edememesi beni biraz üzse de mutluyum,insan heryerde her zaman yalnız basına da mutlu olmayı basarabilirse vardır...

Suan Sinop'un Ayancık ilcesindeyim.DEsteginiz benim iin önemli

mutlukalın

• Beğen
Tepkiler: okokok

elmas

Üye
Tepki
34
sevgılı feyyaz turuna tek basına devam edecegın ıcın cok uzuldum arkadasımıza da cok gecmıs olsun dıyorum tek basına da basarabılırsın guvenımız sana sonsuz ...

huseyin kılıc

Forum Bağımlısı
Tepki
242
arkadaşına geçmiş olsun yolculuğunda sana başarılar diliyorum fotolarını bekliyoruz

çağdaş

Daimi Üye
Tepki
174
Kesinlikle üzülme ve kararlılıkla yoluna devam et,Furkan için çok üzüldüm çok çok geçmiş olsun umarım kötü değildir ve şu anda iyidir.Keşke devam edebilseydi daha iyi olurdu.Eminim sen devam edeceksin ve bu savaşı kazanacaksın yolun açık olsun.

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
Selamlar Furkan . Sizleri Ordu'da karşılayıp ağarlıyamadığım için çok üzgünüm.Kıl payı kaçırdım galiba sizleri.KEşke bir şekilde haber verebilseydiniz yine de en azından arkadaşlar size yardımcı olabilirlerdi...

Furkan'a geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Umarım sende büyük bir keyifle zorlanmadan burunu tamamlarsın.Herşey gönlünce olsun..

bicycle16

Forum Demirbaşı
Tepki
332
tebrikler kardeşim sizi nasıl kıskanıyorlar bilemezsiniz :) inşallah yakın zamanda bir karadeniz turuda biz yaparız..:rolleyes: paylaşım için teşekkürler saygılar