Yaşamkent-Ankara Tur Arkadaşları Aranıyor

Tepki
42
İsim
mehmet
Bisiklet
Bianchi
Arkadaşlar merhaba. Akşamları 18:00 22:00 arasında Ankara-Yaşamkent başlangıçlı turlar için uygun arkadaşlar foruma dahil olur ve fikirlerini paylaşırsa memnun olurum. Hafta içi 3-4 saatlik turlar hafta sonu ise daha uzun turlar düşünüyorum. Hafta içi Temelli, Eymir vb... Hafta sonu Polatlı, Kızılcahamam, Eskişehir, Konya vb...Hafta sonları için giderken bisikletle dönüşte ise otobüs ya da tren tercih etmek zorunda kalıyoruz iş dolayısıyla. Konaklama konusunda çadır ya da otel fark etmez. Evvet arkadaşlar durum bu :)

• Beğen
Tepkiler: bua
Scudo

ugracar

Üye
Tepki
0
İsim
Uğur
Bisiklet
Sedona
Başlangıcı herkesin kolayca gelebileceği bir yer ayarlarsanız daha iyi olur.

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Yarın akşam saat 8 civarında kurtuluş parkında oturucaz sohbet edicez yine :) Geleneksel olarak. :) Ben Yenimahalledeyim çiftlik kavşağında buluşup geçebiliriz beraberce :)

Tepki
42
İsim
mehmet
Bisiklet
Bianchi
@Alperen Haner

Uygun olabilir haber verebilirseniz çıkmadan sevinirim.

@M.Burak KARADAĞ

iyi olur gerçekten saat kaçta kavşakta olacaksınız? bir de dönüşünüz saat kaç gibi oluyor.

@ugracar

aslında o bölgede kimse var mı yok mu anlamak için öyle bir başlık açmıştım. ama tekliflere açığım. nasıl bir yer olabilir mesela?

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
@Alperen Haner 4 günde 400-450 km yol yaptım. Bugün Kuğuluya çıkarken dayanamadım. Geri döndüm. :D Bedduan erken tuttu :D Siz batıkentsiniz ben yenimahalle sorumlusuyum :D facebooktan istek atabilsek sana davet edicez ama...

Hakan Kök

Üye
Tepki
27
Bisiklet
Giant
Bulunduğunuz yerde performans yapan Çayyolcular grubu olması lazım. Ancak onların turları performans ağırlıklı oluyor diye biliyorum.

Kazuya

Forum Bağımlısı
Tepki
1.480
İsim
Emrah
Bisiklet
Specialized
Ben de hoşdere tarafındayım ama, arabayla gelebilirim güzel bir tur planı varsa,