yaristakvimi

Konu, 'Triathlon Yarışları' kısmında Fırat Dizman tarafından paylaşıldı.

1. Fırat Dizman

Fırat Dizman Onursal Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Son yıllarada atletizm ağırlıklı 10-15-21 km koşular ile kendini gösterip federasyon engelliyene kadar duatlon ve triatlonda yapan bu organizayonu
    linkteki siteden takip etmenizi tavsiye ederim.Başta bu organizasyonun başındaki zeynel abi olmak üzere emeği olan tüm kişileride kendi adıma teşekkür ederim.bir çok federasyonun yanına bile yaklaşamadığı organizsyon kalitesi,sporcuya saygı duyulan bu oluşumun çok yakında Türkiyede ses getireceğine eminim ama birilerinin çıkarlarına kadar ,
    www.yaristakvimi.com .geçen hafta bozcada da yapılan uluslararsı yarımaratonda yaklaşık 900 kişik bir katılımla gerçekleşti ,muhteşem bir oraganizsyondu ,yarışan ve yarışak kişilerin vazgeçilmemesi gerek bu yarışları takip edip katılmalarını öneriyorum,Başarılar...

Murat YILMAZER bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-24_11-3-33.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
58a53c7-kingston-university-21f4138-.jpg
İngiltere'deki Kingston Üniversitesi'nde yapılan bir araştırmaya göre her gün siyah (bitter) çikolata yemek atletik performansı artırmaya yardımcı oluyor. Çoğumuzun bildiği gibi pancar suyu...
1239190789908-rs5vw0athlw5-399-75.jpg
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...