Yarışçılar ve reklamını yaptıkları markalar

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.969
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu bölümde ünlü yarışçıların sponsorları ve reklamını yaptıkları markalardan ve ürünlerden bahsedelim.Bilindiği üzere reklamlarda ve ürün tanıtımlarında ünlü kullanımının satın alma davranışları üzerinde az ya da çok etkisi olabiliyor.Mesala ben kendi adıma konuşursam herhangi bir bisiklet etkinliğine sponsor olan firmalara benim biraz daha sempatim oluyor.Aynı şekilde bir bisiklet yarışçısının kendi branşında yani bisiklet ile ilgili bir ürünün reklamını yaptığında bana çok antipatik gelmiyor.

Tabiki böyle bir konuda en çok üzerinde konuşulabilecek isimlerden en önemlisi tabiki paraya en çok çevirilebilen isim olan Megastarımız Peter Sagan.
Peter Sagan'ın birçok marka ile organik bağı bulunmakta.Bunlardan biri de ''%100 Gözlükleri''.
%100 markası,,''Glendale'' retro serisini Peter Sagan ile tanıttı.Bu arada Peter Sagan'ın muscle car'ları çok sevdiğini de belirtelim.
DppJ1hRX4AI5p2a.jpg
DppJ21ZW4AAK2PD.jpg
DppJ4uGXUAE4Hi6.jpg
DppJ6edXgAIfsfb.jpg

Konuya katılımlarınızı merekla bekliyorum.:harika:

Scudo

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.464
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
20181016_150343.jpg
@mariokaldato yarışçıdır. Hayat yarışında çeşitli dereceleri vardır. Yıllardır Mersonun bedavaya reklamını yapar. Merso kadro üzerine takmış olduğu Bim poşet çıkartmalar, bu mağazalar zinciri ile gizli sponsorluk anlaşması yapmış olabileceğini akla getirir.

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.898
Bisiklet
Cervélo
KeyVisual_hansgroheShowerCampaign2017_730_170424.jpg

Hansgrohe firması, bizim ECA gibi Vitra gibi musluk sektöründe bir firma sanırım. Fuarlarına falan da katılmıştı Sagan. Reklamlarında da oynamıştı.

Greipel'in, Contador'un kendi isimleriyle piyasaya sürülen Look Keo pedalları da var mesela o_O
(link)
(link)

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.969
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Pelotonun en sempatik isimlerinden birisi olan Adam Hansen; istediği özelliklerde bisiklet ayakkabısı bulamayınca ''Hanseeno'' markası adı altında kişiye özel karbon bisiklet ayakkabısını kendi elleri ile üretiyor.:ssrtcbya:Fiyatı da 2000 ile 2500 euro arasında değişiyor.:krktm:Ağırlığı ise teki için sadece ve sadece 76 gramo_O
BovTkCzCUAIKbYU.jpg

WATSON_00003348-036.jpg

97240-largest_hanseeno.jpg
hansen-shoe.jpeg

Adam Hansen
DMICp0dX0AEofiK.jpg

(link)

Hurol Yoney

Daimi Üye
Tepki
307
İsim
Hürol
Bisiklet
Diğer
Hans Grohe alanında çok sağlam bir markadır. 2018 unicera seramik banyo fuarına katılacaklar. Oradaki stand tasarımlarını merak ediyorum açıkçası.

Orkun KnighTR34

Kara atlı prens
Tepki
2.038
İsim
Orkun
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Peugeot
@hamlet2006

Seri köz getir kaarşim yengenin boğazı yandı!!

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@hamlet2006
Ikibin yuro mu ? :D açlik görmemis bunlar : D

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.969
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Peter Sagan bilindiği üzere her etap sonrası avuç avuç Haribo yer:).İnsan, bunu görünce Haribo firması neden ''Haribo Peter Sagan Edition'' çıkarmıyor diye düşünmüyor değil.:D

c8b44a23c9cf0fd89a95cb06c1b2a411.jpg

index.jpg

Galiba Sagan'ın hareketleri bisikletçi küçük kız üzerinde etkili olmuş.:kedicik:
sagan-isaac-haribo-630x420.jpg

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Peter Sagan ve tabiki Specialized
DqiTBqGXcAE_Xbx.jpg

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Gaviria ve Birleşik Arap Emirlikleri

DqsXJfTW4AAgDng.jpg

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Efsane Bisikletçi Fabian Cancellara; Amerikan Trek bisikletlerinin elçiliğini bırakmış.Artık hemşehrisi BMC'nin yeni elçisi.

Dq8B2xZW4AApsOK.jpg

Cadel Evans zaten BMC'de idi kader ağlarını benim için örüyor olabilir.:ssrtcbya:BMC almak için iki neden daha.
cQPODOOy.jpg

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.471
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Murat B. Ünlülerin çöplerinin toplandığı poşetten yapmışlardır kuvvetle muhtemel.

• Beğen
Tepkiler: hamlet2006

İsmail Selçuk

Founder Pelokon Cycling Team on Strava
Tepki
2.538
İsim
İsmail SELÇUK
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Murat B.
@trainspotting35
ben buna bu kadar para verirsem üşürüm :)

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ar-ge önemli......
MARTINDALE TESTİ
Kumaşın kabuslar hakkında yaptığı test. Ürünün tasarlandığı koşulları ve kullanımları çoğaltmak için, yün veya zımpara kağıdı kumaşa karşı büyük bir basınçla tekrar tekrar sürülür. Kumaşın ne kadar sert olması gerektiğine bağlı olarak, bu güçlü sürtünme saatler boyunca durmadan devam eder. Ya da günler bile.
SOĞUK FLEX TESTİ
GORE-TEX kumaşları ezilmiş ve uçları saatlerce aşırı sıcaklıklarda tekrar tekrar gerdirilmiştir. Kumaşın bu cezalandırma testinden hayatta kalması ve amaçlanan amacına uygun olması gerekir.
YAĞMUR ODASI
Kendi hava durumu makinemiz. Bu sofistike test tesisi, çok çeşitli yağmur koşullarını simüle etmek için tasarlanmıştır. Odaya stratejik olarak yerleştirilmiş özel tasarlanmış yağmur püskürtme uçları kullanarak, giysinin su geçirmez tasarımını hafif çiseleyen yağmurdan rüzgarla çalışan yağmurlara kadar değişen koşullarda test ediyoruz.
178492 dosyayı görüntüle

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.471
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@ippon Bu testlerden elbette eminiz çöp poşetine 1700 tl istemezler elbette. Şaka yaptık sadece umarım anlamışsınızdır.

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.647
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
:D İstemeden reklam :islik:
11.jpg

• Beğen

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.969
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Lotto Soudal takımına karşı bir sempatim var.Tim Wellens,Thomas De Gendt,muzip insan Adam Hansen her zaman sevdiğim yarışçılar.Caleb Ewan, Tiesj Benoot'u da desteklerim.
EKUcVURWoAAu1f1.jpg large.jpg
Hem bu takım en sevdiğim bisikleti yani Ridley kullanıyor.?
images-1.jpg
Benim de elimden gelse Soudal ürünlerini satasım var.
soudal.jpg

Gülmeyiniz sayın @Cemal Ç. Röpteşambrımı giyip pipomu yakıp silikon satıyorum.Tarzımdan asla taviz vermem bilirsin.Altımda da haşortman olsun değil mi değerli arkadaşım @makaram