Yarış Bisikletleri İl-İlçe yollarına dayanabilirmi

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
Merhaba Arkadaşlar...Bir kaç gün önce yine stadyuma spora giderken bisikletimi park ettiğim yerde salcanonun (modeli aklımda değil ama önceden bayisinde gördüğüm için fiyatını yazıyorum 450 liraya) bir yarış bisikleti vardı...Baktım lastiği parmak kalınlığında neyse sporumu yaptım birazcıkta bisikletle tur atayım dedim ilçe merkezinde,sonra bu bisikletliyi tekrar gördüm uzaktan bakılınca lastik ince bi ip gibi ilçe yollarıda az çok bozuk Bisikletin Jantıda ince ,bu bisikletler şehir içi yollara dayanabilirmi bu sorunun cevabını merak ediyorum.Sadece merakımdan soruyorum yollarda o kadar mazgal ,boşluk ,bozukluk var o olasılıklarınıda katarsak .Cevaplarınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederim...

Scudo

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
Yunus Yılmaz,abicim kusura bakma bir kaç ay öncede mesaj atmıştın ama özelden yazamıyordum belli bir mesajım yoktu..Davetiniz için teşekkür ederim ama Ben Tarsusta oturuyorum yoksa aranıza katılırdım...

• Beğen
Tepkiler: Yunus YILMAZ

Lütfü Ekşioğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
286
Bisiklet
Salcano
@can akıncılar

Dediğiniz bisiklet büyük bit ihtimal XRS 200 denilen modeldir.Eğer gidonu yarış bisikletininkiyse budur.Aslında kimse bu bisikleti önermiyor.Sebebi Tamamen hi-ten olması.nasıl sürdüğüne gelince zor olduğunu düşünüyorum.Yol bisikleti zevkini alması için illihaki yola çok dikkatli bir şekilde bakması lazım.Yoksa Allah korusun bi taklaya bakar iş :(

• Beğen
Tepkiler: can akıncılar