Yarış Bisikleti Arıyorum...Lütfen yardım...

gizemli77

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar, bir yarış bisikleti alacağım. Fiyatı uygun olduktan sonra sıfır yarış bisikleti tercihimdir. Ancak, genel anlamda yarış bisikletleri sıfırları oldukça pahalı... Ekonomik durumu iyi olan için sorun değil. Ama, bu yarış bisikletlerinin tadını alan bir kişi ekonomik durumu iyi olmasada bu bisikletlerin bağımlısı oluyor. Sıfır veya ikinci el farketmez bisikletim olacaksada illede yarış bisikletim olsun diyor. Şimdi, forum üyesi bisiklet konusunda uzman arkadaşlarımın yarış bisikleti konusunda fiyatın uygunluğu ve kalite yönünden tavsiyelerini bekliyorum..

Tavsiyeler ve öneriler marka, model veya resimli olarak verebilirlerse sevinirim...

Sıfır ve 2.nci el yarış bisikleti için verebileceğim fiyat: 100,00-300,00 TL arasındadır.

Scudo

Baran Saldanlı

Daimi Üye
Tepki
97
Bisiklet
Sedona
o fiyata bulabbileceğini pek sanmıyorum.hevesinizi kırmak gibi olmasın ama 1000 liradan başlıyo yarış bisikletleri.

Tepki
29
İzmir seda bisiklete satılmak üzere bir bianchi yol bisikleti vermiştim. Biraz bakım yapıldıktan sonra ihtiyacınızı karşılar. Sizin bütçenize uygun olacaktır. İsterseniz br sorun seda bisiklete.

Tepki
29
İnternete konmadı. Bir arkadaşımın bisikleti. Seda bisikletle bağlantıya geçerseniz modeli ve durumu ile ilgili bilgi verirler. Turkuaz rengi. Sanırım Bianchi Caurus 837.