Yarın sabah Urla turu

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Fatih Buzgan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Buzgan

Fatih Buzgan Onursal Üye

Seviye:
    Sevgili bisikletseverler,

Temmuz-Ağustos aylarında yaz sıcakları ve tatil sebebiyle ara verdiğimiz bisiklet turlarımıza Eylül ayında yeniden başlıyoruz. Pazar günleri yaptığımız turlara tüm bisikletseverleri bekliyoruz. Bu Pazar ilk turumuzu Urla İskele-Çeşmealtı güzergahında yapacağız. Bisikletinizi ve kaskınızı alıp bize katılın. Saat 09:00 ‘da Konak Vapur İskelesinde buluşacak kafilemiz Üçkuyular-İnciraltı-Narlıdere-Güzelbahçe güzergahını izleyerek Urla’ya doğru pedal çevirecek.

İzmir Bisiklet Derneği

Ben katılacağım, gelmek isteyen buyursun arkadaşlar.

2. bsr387

bsr387 Üye

Seviye:
    konak iskele- urla arası(biskletle gidilecek yol) km olararak yaklaşık nekadar? git-gel olarak

Fatih Buzgan

Fatih Buzgan Onursal Üye

Seviye:
    git gel 65-70km ediyor

bsr387 bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-6_8-48-58.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
170120152989.jpg
Merhaba arkadaşlar. Belki bilmeyeniniz vardır diye burada konu açmak istedim. Şuanda Decathlon'un internet sitesinde gözükmediği için müşteriler hep mağazaya geldiklerinde farkediyorlar....
wide_tire.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....