Yarın istanbul avrupa yakasından kimler müsait?

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında yldrmesut tarafından paylaşıldı.

1. yldrmesut

yldrmesut Aktif Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Merhabalar herkese :) yarın birçok kişi çalışıyor ama olur ya benim gibi müsait olan varsa sabah 10 gibi başlamak üzere Güneşli - Yenibosna Metro - Bakırköy Sahil - Keneddy Cad üzerinden; Sarayburnu - Galata - Birinci ve ikinci köprü - Bebek ve sonrasında duruma göre bir güzergahım var. Katılmak isteyenler varsa sevinirim. Birilerini bulacağımdan pek ümitli değilim pazartesi sonuçta ama bir şans yazayım dedim :)

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-24_10-37-19.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
50tlg0R.jpg
arkadaşlar bildiğimiz gibi dayanıklılık bisiklet yarışlarında bisikletçilerin vücudu çok ince ve pist yarışçılarıyla aralarında büyük farklar var. yol yarışçılarının üst tarafı neredeyse yok gibi,...
image.jpg
1 haftalık çalışma sonrası roller Yaptım. Profil demirler, akıllı Alman rulman yatakları ve rulmanlar, rulmanlı merdaneler ve gerginleştirilmiş makine zinciri ile Bayır tadında Sürüş zorluğu :)...