Yardımınıza İhtiyacım Var !!!

polat06

Üye
Tepki
0
Öncelikle herkese merhabalar adım hikmet altun aranıza yeni katıldım ankaradan bilgisayar mühendisiyim yaklaşık olarak 25 seneden beri amatör olarak bisiklet kullanıcısıyım ( son 10yıldır kullanamıyordum malesef) geçen haftaya kayınpederlerin deposunda Bianchi Pro meta marka bir bisiklet buldum vaktin birinde alınmış ama hakkı verilmemiş bir bisiklet.
Güzelce temizledim pırıl pırıl oldu, inanın üzerinde daha çizik yok ! şimdi gelelim asıl meseleye sağında solunda carbon olduğunu söyleyen ibareler var bende kuşkulandım dijital terazide tarttım bisikleti 14,5kg geldi carbon tüm kadroyumu kapsıyor acep yoksasadece çatal kısmımı anlamadım? asıl sorunuma gelince üzerinde ne olduğunu bilmediğim bir marka vites ve dişli gurubu mevcut bu bisikleti adam edebilirmiyim ? yoksa uğraşmana değmezmi dersiniz bu bisikleti evden işe işten eve ulaşım makasadı ile kullanmak istiyorum rahat 15 senelik bir bisiklet ama sıfır kadar temiz ve sağlam bu bisiklete 300ytl gibi bir bütçe ayırabilirim neler tavsiye edersiniz sizlerden yardım bekliyorum bu sektörden baya uzak kaldığım için teknolojisine aşina değilim göstermiş olduğunuz anlayış sabır ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım .

not: bisikletin fotoğrafını ve vitesin şimdi hatırlayamadığım markasını en kısa zamanda koyacağım !!!

Scudo

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Öncelikle foruma hoş geldiniz. O ağırlıkla fazla bir karbon parça olacağını zannetmiyorum bisiklette. Kadro kesinlikle değildir. Resimleri koyduğunuzda daha fazla yardımcı olabiliriz. Eğer bisiklet temiz ve tüm aksamı çalışıyorsa kullanın hiç masraf yapmayın. Şehir içi kullanımda işinizi falasıyla görecektir. Eğer yetmediğini düşünürseniz o zaman değişikliklere başlarsınız.

• Beğen
Tepkiler: polat06