Yardımınıza ihtiyacım var.

Umut Yayla

Üye
Tepki
19
Bisiklet
Diğer
Toplamakta olduğum fixie için bir iki parçaya ihtiyacım var ancak nereden bulabileceğim hakkında hiç bir fikrim yok. Ebay den rahatlıkla bulabileceğim parçalar, ancak dolar kuru bu aralar şaha kalktığı için en son çare olarak düşünüyorum orasını.

Kullanacağım aynakol çift yapraklı ve ben bunu tek yaprağa düşürmek istiyorum, bunun için kısa yaprak vidalarına ihtiyacım var. Diğer aradığım parça ise chainline hattını düzgün ayarlayabilmek için spacer. Spacer işini bir kaç somun ile çözebilir miyim bilmiyorum, aranızda deneyenler vardır belki.

Bu parçaları Türkiye'de temin edebileceğim bir yerler varsa ya da alternatif çözümleriniz varsa paylaşabilir misiniz lütfen?

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Umut Yayla Selamlar, aslında ebay'daki açık arttırmaları takip etseniz güzel ve nadide parçalar da bulabilirsiniz. Tabii bu iş için ne kadar bütçe ve zaman ayıracağınıza bağlı olarak değişir. Yok hiç uğraşamam derseniz de, İstanbul'da DC Custom Bike var, bir gidip konuşun görüşün derim. Belki isteklerinizi karşılar.

Umut Yayla

Üye
Tepki
19
Bisiklet
Diğer
@evrim bilgen İlginiz için teşekkür ederim. Şu an için açık artırmaları ne takip edecek zamanım ne de ayırabilecek fazla bütçem var. İstanbula yolum düşerse bahsettiğiniz yere uğrayacağım. Kadrom şu an boyada en kısa sürede toparlayıp pedallamak istiyorum :)