yardımcı olun

Tepki
0
türkiyede KGB bısıkletı olan yada bırısının kulandıgını bılen duyan varmı

Scudo
Tepki
0
varda kım kulanıyor ben turkıyede kulanan yok dıye bılıyorum onun ıcın ılan verdım ben suan yapmaya basladım KGB kado eger yoksa tek olarak pıyasaya cıkacak

chacter_dead

Daimi Üye
Tepki
30
burda yani istanbulda 2 3 kişide var biri benim arkadaşım bunlar sedo yada kilyosta ormanın içinde bunlar kendilerine rampa ve bazı tümsekler ayarlamışlar oralarda eğleniyorlar ama hiç biri biz 'KGB' kullanıyoruz diye iddaa etmiyorlar zaten kullanamıyorlar sadece örenmeye çalışıyorlar ama onlar yurtdışından sipariş ettiler ama daha ayrıntısını bilmiyorum

chacter_dead

Daimi Üye
Tepki
30
valla incelemedim onların aletlerini ama resimleri var birazdan koyuyorum

Tepki
0
tamamda bu resımdekı yle karşılaştır bakım hem kgb bısıkletle rampa nebılım atlama felan yapamazlar cunku hassaz bısıklet krılır KGB flad lık bır bısıklet senın yanlısın olmasın

chacter_dead

Daimi Üye
Tepki
30
yoo eminim senin bisikletten var zaten resimlerini bulamadım ama bilmiyorum bn KGB die biliyorum nese onlara sölerim onlar üye olur onlarla konuşursun

çaylak

Üye
Tepki
1
KGB marka galıba? tam bılmıyorum ama 2 tıp kadro modelı daha var onlarda dıyer modelden besıktas sahılde gormustum yanlıs hatırlamıyosam ama bu resımdekını sadece nette gordum kullanan gormedım. ya yanlıs hatırlamıyosam sen bırakmıyomuydun hayırdır yaw noldu KBG nın fakı nekı?

chacter_dead

Daimi Üye
Tepki
30
yha ben benim arkadaşlara gösterdim bu bizimkiyle aynı kefede ama aynı deil dedi ama arkadaş istanbula gelirse mutlulukla aramıza alırız dedi (bu arada onlar bu konuda iyidirler muhattap olmalısın iyi olur senin için onlar bmx i bitirdiler öyle sölim 12 yıldır kullanmadığı bisiklet kalmamıştır) yardımcı oldusam ne mutlu bana...hea bu arada istanbulda seninkinden kullanan bi eleman varmış ama bende, bizim elemanlarda tanımıyo bazen kadıköy iskelesinde görüyoruz görürsem senin için konuşurum yani 1 kişide varmış geçmiş olsun :) :p Bu arada herif yabancı sanırırm nese konuşucam

Tepki
0
arkadasım saolda ben bısıkletı bırakıyorum bende 8 senedır kulanıyorum bmx si saolsun lar yardımların ıcınde mu resımdekı mavi renkte olan kgb kadrosundan turkıyede kulanan yok dıye bır seyler donuyor ortada ondan ben sordum sızlere bende bu zamana kadar cok bısıklet kulandım ama sımdı daha zevklısını yapıyorum kadro ımal edıyorum bu herseyden daha zevklı suan kgb kadro yapıyorum bıttı sayılır resımlerını paylasacam sızınle kadronun agırlıgı 1,250 gr cok mukemmel oluyor neyse saolun arkadasına sor rasımdekı kgb den varmı mavi renkte olan kadro ok mı kardesım su senın parcalarıda ayrıntılı yaz bıse anlamadım

seko123

Daimi Üye
Tepki
71
ya kadronun seklı mukemmelde bnde b u tıp kadroyu kullanna gormedım

bünyamin

Forum Demirbaşı
Tepki
437
slm ee bitmedimi kgb kadron hadi seni bekliyoz belkı gaza gelip bizde yaparız

karbit

Üye
Tepki
0
bıttı arkadaşlar bıttı 2.250 gr oldu vede kusursuz ama cok göz deydi zoorla bıtırdım haziranın birinde resimleri eklerim