Yardıma İhtiyacım Var

Tepki
0
Merhaba Neredeyse 1 Yıla Yakın Bir Süredir Bisiklete Binmiyorum. Yeni Bir Bisiklet Almaya Karar Verdim ama Bisikletten Pek Anladığım Söylenemez :) Bisikletim Çalınmadan Önce Olduğu Gibi Şehir Merkezine Bisikletle Gidip Gelmeyi Düşünüyorum Uzaklık 17 KM. 0 Bir Bisiklet Almayı Düşünüyorum Bütçeye Daha Belli Değil (Babam Fiyat Araştırması Yapmamı İstedi) Uzun Bir Süre Kullana Bileceğim İyi Bir Bisiklet Ne Kadar Olur?

Scudo
Tepki
0
Model Olarak? Bianchi Troy Hoşuma Gitmişti Ama Benim Kullanım Amacıma Gelirmi Bilmiyorum

Furkan köleoğlu

Aktif Üye
Tepki
38
günlük 17 km yol gitceksen mtb biraz ağır kaçar ama kendi lastiklerini çıkarıp yerine ince bi lastik takarsan olur

Tepki
0
illaki mtb olmak zorunda değil başka bir tür de olabilir ama bisiklet sürmeyi keyif yerine işkenceye çevirmesin o bana yeter

-Paşa-

askssy
Tepki
579
Bisiklet
Specialized
genç adamsın mtb al agresif görüntüsü yeter ince lastik takarsın.. al bi troy bin gitsin güzel bisiklet

murat yayla

Daimi Üye
Tepki
245
bence sen mtb al biraz modifiye edersin sonra kullanırsın.onun haricinde yol bisikleti al dicem ama oda genç bi insan için zevk vermeyebilir

Emre DeNiZ

Üye
Tepki
6
troy..bir zamanlar katogoride o da vardı.ama elendi.dış görünüşü çok güzel.ama kime sorduysam rakipleri daha güzel olduğu için neredeyse kimse troyu istemedi.neyse kısa konuşayım eğer fiyat bakımından 1300 verebilirsen salcano ng 030 deore.yeni aldım.çok fazla kullanma imkanım olmadı.bi 15 dk binip aldım ve kargo ile memleketime gönderdim.şuanda bisikletimin gelmesini bekliyorum.hafiflik bakımından troydan hafif.görüntü bakımından en az troy kadar güzel.bi çok parçası troydan kaliteli.yalnız aldığım modeli heryerde bulamayabilirsiniz.stoklarda kalmamış.nadir bisikletçilerde var.fabrikasına sordurdum kalmamış.bisikletçide bulabilirsen alırsın.fiyatı 1600 küsür.pazarlık yaptım 1300e aldım.yanında kilit aldım 25 lira kargo parası 18 tl paça bandı aldım iki adet 5 tl bi çift düz taban hız lastiği aldım 45 tl.toplam hesabı 1380tlden kapattık.
bisikletin gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum :)