yardım!!!

Nevzat KÖSEOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
593
yaklaşık 7 ay once xt arka attırıcının yanlış ayarlan ması sonucu kadromun kulagı kırıldı arka attırıcım jantın içine girdi zincirim kırıldı aynakolumun dişlisi yamuldu 3 tane jant telim koptu o gunden bugune bikemi suremiom 2 ay içinde hasar goren parcalarımı topladım ama kulak bulamadım 5 aydır kulak arıyom yana yakına inşaallah sizin destegıyle bulacam o kulagı şimdiden teşekkürler

Scudo

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
o problemlerin hepsi tamam ama aynakolun dişlisinin yamulması çok uçuk geldi. epey bir kuvvet veriyordun galiba pedallara. :)

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
senin yeni kulak alabilmen için kadronu yanında götürüp o na göre kulak almalısın

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@bedo bence kukağa 20eu bayılcağına sanayiden yaptır;) vede demir yaptır. emin ol çok işine yarıyor:)

deutz

Forum Demirbaşı
Tepki
292
@betmo

Tamam sanayide bir ihtimal yapilabilir belki ama bildigim kadariyla yumusak malzemelerden olmali ki zorlanma aninda kirilabilsin.Yani demirden olaninin ise yarayacagini sanmiyorum.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@scorpion99
alümünyum sanayide çok pahalı o amaçla söyledim... Demir kulaklarda işe yarıyor ama çabuk yamuluyor vitesn ayarını bozyo oda benim sinirimi bozuyor:) tabiki en iyisi alümünyum...

t-genc

Forum Bağımlısı
Tepki
430
aynısı bana da oldu ancak bu kadar cok sorunla karsılasmadım.zincir filan koptu.aradığın kulağı yaptırabilirsin bence hem daha sağlam olur