(yardım) maşanın çalışma mesafesiyle oynayıp arttırmak sağlıklımı ?

Konu, 'Süspansiyon' kısmında özkan tunç tarafından paylaşıldı.

1. özkan tunç

özkan tunç Yeni Üye

Seviye:
    merhabalar yaptığım araştırmalda suntour epicon 100mm maşaların üzerinde oynanarak çalışma mesafesini 120mm-140mm ye kadar çıkarıldığını öğrendim ve bunun ne derece sağlam ve sağlıklı olduğu hakkında aklımda soru işaretleri var :confused: ve bu çalışma mesafesini arttırmak her maşa için geçerlimi elimde FOX Rl 100 maşa var arazide sert kullandığım için yetmiyor 140mm bir maşa ya çevirebilirmiyim :D epicon için geçerli olan fox içinde geçerlimi yaparsamda sağlıklı olurmu :Skull-175 yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

İlginizi Çekebilir

bisiklet program.jpg
Merhaba, Uzun süredir spor salonunda disiplinli çalışmama rağmen kilo veremiyordum. Kas kütlemi ciddi oranda artırmama rağmen yağ yakma ile ilgili sıkıntılarım vardı. Bu sıkıntının ana kaynağı...
Dumbbell-Squat-Jump-Exercise.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
upload_2016-8-24_11-10-30.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...